Середа, Тра 25, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Який метод друку на футболках з написом обрати

Вівторок, 21 вересня 2021 року

Бажаєте виділитися в натовпі? Замовляйте одяг з унікальним прінтом. Друк на футболках дозволяє реалізувати найсміливіші ідеї. Створіть футболку з неповторним дизайном чи замовляйте оптом продукцію з корпоративною символікою. Читайте далі, щоб дізнатися про особливості друку на футболках.

друк на футболках

Методи друку на футболках

Перш ніж замовити футболку з написом, потрібно розібратися з видами друку, щоб зрозуміти, який найкраще підійде саме вам. Вони відрізняються не лише технологією нанесення малюнку, а й вартістю та термінами виконання замовлення. Для створення малюнку на футболках можна скористатися онлайн-конструктором, де власноруч створюється дизайн. Звісно, спеціалісти магазину завжди готові допомогти з вибором типу друку. Зазвичай пропонуються два методи друку на футболках:

  • Прямий цифровий друк. Цей метод найкраще підходить щоб замовити футболку з написом. Зображення наноситься за допомогою текстильного принтера. Він заправлений екологічною фарбою на водній основі. За рахунок високої кольоропередачі досягається хороша деталізація. Приблизно за 15 хвилин виріб буде готовий. Такий одяг витримує до 50-ти циклів прання та не пошкоджується під впливом механічних факторів. Виріб можна прасувати без ризику пошкодити зображення.
  • Термоперенесення. Цей метод чудово підходить для нанесення маленьких зображень, як от логотипи чи слогани, з кількома кольорами. Варто зазначити, що його не можна використовувати для нанесення фото. Цей метод нанесення зображення чи напису збереже колір на 300 циклів прання при температурі 40 градусів за Цельсієм. прасувати потрібно через тканину або з виворітної сторони.
футболка

Як замовити принт на футболку

Що замовити футболку з написом чи фото, потрібно в спеціальному конструкторі створити дизайн. Все це робиться в декілька кліків. Достатньо завантажити фото на сайт, та вказати де саме воно буде розміщено. Не забудьте вказати розмір футболки. Далі відправте заявку та зачекай доки з вами зв’яжеться менеджер, щоб уточнити актуальність замовлення та спосіб доставки. В залежності від тиражу терміни виконання замовлення будуть різними. Доставка здійснюється в Київ, Львів, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Тернополі, Луцьк та інші населені пункти України.

футболка

Враховуючи, що ви отримаєте унікальну футболку, вартість досить низька. Краще за будь-що про якість продукції розкажуть відгуки тисяч задоволених покупців. Швидше оформляйте замовлення, щоб отримати свою унікальну футболку.