Понеділок, Жов 18, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Відповіді на поширені запитання, які задають пластичному хірургу

Неділя, 3 жовтня 2021 року

Пластична операція — це вкрай серйозний крок і стрес для організму. Тому у пацієнтів виникає ряд питань до фахівця. На найпопулярніші з них ми докладно відповімо в нашій статті.

пластична операція

З якого віку можна робити пластичну операцію?

З кожним роком медицина виходить на новий, більш якісний рівень розвитку. Тому сучасна клініка пластичної хірургії не має певного віку. Але найкраще проводити хірургічне втручання по досягненню повноліття. Якщо пацієнт молодшого віку, то він повинен надати письмовий дозвіл від батьків.

пластика носа

 

Верхньої вікової межі для проведення хірургічного втручання немає. Однак тут особлива увага приділяється стану здоров'я пацієнта. З віком він значно погіршується, і можуть з'явитися серйозні протипоказання.

Куди звернутися?

Будь-яка пластична операція — це серйозне втручання в організм людини. Тому дуже важливо знайти висококваліфікованого хірурга, який проведе її без будь-яких побічних ефектів, а також зможе гарантувати пацієнту кращий результат. Такий пластичний хірург Федорук Володимир Іліч, який приймає в Києві, пр-т Голосіївський, 59б (Міська клінічна лікарня №10, хірургічний корпус).

Варто відзначити, що звернутися до нього можна і з іншими проблемами. Про всі операції можна дізнатися і ознайомитися на сайті https://plastika-fedoruk.com.ua/. З відгуками про пластичного хірурга можна знайти в інтернеті.

Чи можна годувати грудьми після маммопластики?

Пацієнток, які зважилися на збільшення грудей, хвилює питання про те, чи зможуть вони в майбутньому годувати дитину грудьми. При проведенні маммопластики функція лактації зберігається, оскільки молочні протоки не перетинаються. Також встановлені імпланти не впливають на якість грудного молока та його кількість.

Які пластичні операції є найпоширенішими?

На першому місці знаходяться операції, спрямовані на корекцію дефектів обличчя, особливо пов'язаних з віковими змінами. На другому — ринопластика, а на третьому — маммопластика.

обличчя

 

Чи залишаються шрами після хірургічного втручання?

Наслідком будь-якого хірургічного втручання є рубці.Однак вони можуть бути зовсім непомітними, якщо операцію проводив кваліфікований і досвідчений фахівець.

Імпланти в грудях підвищують ризик виникнення раку?

Ще кілька років тому, коли використовувалися низькоякісні імпланти, така ймовірність існувала. Однак в сучасний час використовуються повністю безпечні імпланти, які не провокують розвиток онкологічних захворювань.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...