Субота, Тра 21, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Правильно вибираємо ляльку для дівчинки

Неділя, 26 вересня 2021 року

Одними з найпопулярніших іграшок для дівчаток різного віку є ляльки. В інтернет-магазинах можна побачити просто величезний вибір таких іграшок, до того ж у продажу регулярно з'являються новинки, які відразу ж відроджують популярність. Так, дуже хороший вибір ляльок батьки знайдуть в інтернет-магазині "Країна казок". При виборі ляльки має значення перш за все вік дівчинки.

лялька для дівчинки

Ляльки для дівчаток різного віку

Першу ляльку дівчинці можна купувати вже у віці декількох місяців. У цей час дитина вже проявляє інтерес до яскравих різнокольорових іграшок, тому красива лялька напевно сподобається дівчинці і буде привертати її увагу. Лялька для дитини у віці від декількох місяців до 3-4 років повинна бути м'якою — відмінним вибором стане лялька з тканини, можна з пластмасовою головою і кінцівками. Важливо, щоб у такої іграшки не було дрібних і твердих деталей, які дитина через необережність може відірвати і проковтнути.

ляльки

Після того, як дівчинці виповниться 4 роки, їй можна купувати ляльки зі змінним одягом і додатковими аксесуарами у вигляді іграшкового пластмасового горщика, пляшечки, гребінця тощо. Відмінним вибором буде і покупка іграшкового лялькового будиночка, з яким дитина буде грати з особливим задоволенням. Дівчаткам старше 5 років уже можна купувати ляльки з невеликими деталями, тому, що в такому віці діти вже не схильні пробувати на зуб будь-яку іграшку, що попаде під руку.

м'яка лялька

Якості, які повинні бути притаманні хорошій ляльці

Будь-яка лялька, яку ви купуєте для дівчинки, обов'язково повинна бути якісною, тому в магазині проходьте повз дуже дешевих "безіменних" ляльок. Звичайно, краще купувати високоякісні, дорогі брендові іграшки, хоча й серед ляльок середньої цінової категорії є багато дуже хороших.

ляльки
При покупці ляльки відразу ж звертайте увагу на її волосся. Воно повинно бути густим, добре закріпленим на голові. Якщо ви берете ляльку в руки і потім помічаєте, що на долонях залишилися випалі волоски, то таку іграшку купувати не варто — вона швидко "облисіє".

Також перевіряйте, наскільки легко можна міняти положення кінцівок ляльки і її голови. Шарніри, завдяки яким і відбувається повертання, не повинні скрипіти і хрустіти. Лялька, кінцівки якої легко змінюють своє положення і фіксуються, дівчинці буде простіше переодягати. Бажано, щоб обличчя ляльки було реалістичним, виразним, розфарбованим якісної стійкою фарбою.