Субота, Тра 21, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Робота в Польщі: вакансії, офіційне працевлаштування

П'ятниця, 24 вересня 2021 року

Люди, які хочуть заробляти більше, можуть без проблем знайти роботу за кордоном. Зараз по всій Європі відкрито безліч вакансій. Особливо це стосується Польщі, де спостерігається дефіцит робочих рук. Самі поляки поїхали працювати в Німеччину та інші країни з більш високим рівнем життя, і, відповідно, зарплати. Тому зараз можна знайти хороші вакансії на роботу в Польщі від прямих роботодавців практично в будь-якій сфері. Це не може не радувати, адже зарплата тут значно вище, ніж у нас. Причому великий плюс полягає в тому, що польські компанії не ставлять якихось специфічних вимог до працівників. Більш того: зараз можна легко влаштуватися офіційно, а це ще одна істотна перевага. Багато роботодавців пропонують роботу в Кракові, Катовіце, Любліні, Варшаві. Є безліч вакансій і в інших містах. Тому головне – це бажання, а відповідна вакансія точно знайдеться.

Переваги легального працевлаштування

Безумовно, таких переваг безліч. По-перше, ви нічим не ризикуєте, працюючи за контрактом. Ви точно знаєте, що вас чекатиме ваше місце, і ніхто його не займе. Вибираючи вакансію на роботу в Польщі, ви можете бути впевнені, що отримаєте саме те місце і з тим окладом, про який домовлялися з польською компанією. Попросіть в кадровому агентстві, щоб вони добре вичитали і перевірили контракт, який ви будете підписувати. Це входить в обов’язки працівників такого агентства.

Як же знайти хорошу роботу? Все дуже просто: вам потрібно звернутися в компанію з працевлаштування, яка має ліцензію. Ні в якому разі не намагайтеся працевлаштуватися в Польщі через невідомих посередників через Інтернет. Зараз є багато шахраїв, і уникнути контакту з ними можна тільки звернувшись в компанію з працевлаштування. Попередньо ви можете подивитися на сайті такої компанії, які вакансії зараз відкриті. Така інформація є на сайті 1viza.com, тут одразу вказана й погодинна та помісячна оплата.

Чому так вигідно влаштовуватися за контрактом? Такий документ дасть чітке розуміння, чого від вас вимагатимуть, якими будуть ваші права, і яким буде ваша зарплата. Вам також потрібно буде відкрити робочу візу, але це нескладна процедура.

Вакансії, зарплати і вимоги

1. Вакансії на роботу в Польщі. Зараз потрібні працівники в:

  • готелі: покоївка, адміністратор, прибиральниця, помічниця на кухні;
  • ресторани та кафе, пекарні: пекар, кухар, помічник на кухні, офіціант;
  • сільське господарство: збір врожаю, трактористи;
  • на заводи: складальники, пакувальники, різноробочі;
  • на будівництво: будівельники-універсали, арматурники, покрівельники, електрики, монтажники та ін.

У деяких компаніях з працевлаштування є доволі широкий вибір безкоштовних вакансій на роботу в Польщі. Варто обирати ту вакансію, яка відповідає вашим вмінням та досвіду.

2. Зарплати. Зорієнтуємо вас в середньому рівні зарплат «чистими». Жінки заробляють близько 13-20 PLN/год, чоловіки трохи більше – близько 14-30 PLN/год. Оклад може залежати від кількості відпрацьованих годин, але в основному платять виходячи з продуктивності праці.

3. Вимоги. У більшості випадків приймають працівників і без знання мови. Співробітників забезпечують всім необхідним – спецодягом, а часто і житлом. Але будьте готові жити в кімнатах типу гуртожитків, де знаходиться 3-4 людини в кімнаті. Можна самостійно знімати квартиру, але це буде коштувати дорожче. Крім гарного здоров’я потрібно також бути максимально відповідальним і ініціативним, підучувати мову, і це може сприяти подальшому підвищенню.