Субота, Тра 21, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Де купити натуральну косметику для догляду за обличчям?

Неділя, 26 вересня 2021 року

Розвиток сучасних технологій суттєво впливає на життя людини, але несе не тільки позитивні зміни, але й шкоду для екології, здоров’я. Тому багато хто сьогодні віддає перевагу натуральній продукції, щоб знизити негативний вплив токсинів на організм та шкіру. Якщо вам потрібна справжня натуральна косметика для обличчя, ви хочете отримати для себе найдбайливіший та ефективний догляд, зверніть увагу на продукцію українського бренду Sue.

Набір карбоксітерапії

У власній лабораторії компанії натуральна косметика для обличчя розробляється професійними фахівцями, тестується не менше як 6 місяців, проходить сертифікацію і тільки потім потрапляє до вас. На упаковках з косметичними засобами вказується повний склад кожного крему, лосьйону, маски, пінки та інших видів продукції. Тому, замовляючи вироби Sue ви точно знаєте, з яких інгредієнтів виготовлена органічна косметика, чи не буде у вас алергічної реакції, чи немає у вас протипоказань до якогось зі складників.

косметика для обличчя

Особливості натуральної косметики Sue та переваги

Перш за все натуральна косметика не має у своєму складі токсинів, консервантів, парабенів, фталатів, силіконів, ПАВів, інших нафтохімічних сполук, які при тривалому застосуванні викликають екзему, алергію, подразнення та руйнування шкіри. Також до особливостей органічних косметичних засобів належать:

  • використання при виробництві сертифікованих інгредієнтів натурального походження, без ГМО;

  • реальний позитивний ефект (довготривалий або короткотривалий);

  • відсутність негативного впливу на людину, тварин, навколишнє середовище;

  • відсутність тестування на тваринах;

  • гіпоалергенність;

  • приємність у використанні;

  • упаковка, яка підлягає вторинному перероблянню.

Для своїх клієнтів бренд Sue надає широкий асортимент натуральної косметики, який включає засоби для догляду за обличчям, тілом, волоссям. В online каталозі ви знайдете засоби захисту від шкідливого ультрафіолету, доглядову органічну косметику для жінок старше 45 років, для чоловіків. В асортименті є не тільки доглядові засоби, але й косметика з терапевтичним ефектом. Дізнатися більше та отримати професійну консультацію ви можете в експерта-косметолога Sue.

Гідрофільна олійка Ромашка

Замовити органічну косметику в Україні

Перед тим, як зробити замовлення, рекомендуємо спочатку визначити, яку саме органічну косметику необхідно купити для вашого обличчя або для тіла, волосся. До кожного товару на сайті Sue надається докладний опис з переліком інгредієнтів складу. Ви можете підібрати засоби для будь-якого типу шкіри — нормальної, жирної, комбінованої, проблемної. Також інтернет магазин пропонує косметику для дітей.

Виробництво продукції Sue організовано у Львові. Але доставка натуральної косметики можлива до Києва, Дніпра, Харкова, Одеси, Чернігова, Житомира та інших міст України. Якщо вам цікава співпраця з перспективним українським брендом — зв’яжіться з представниками Sue зручним способом.