Понеділок, Жов 18, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Готуємося до осінньої подорожі Карпатами

Понеділок, 4 жовтня 2021 року

Практично ідеальним часом для відвідування українських Карпат є осінь. Сильної спеки в осінні місяці вже немає, а до тріскучих зимових морозів ще далеко. Так що осінній відпочинок в Карпатах можна вважати ідеальним варіантом для туриста, який хоче відчувати себе максимально комфортно і сповна насолоджуватися подорожжю. До того ж осінні гори дуже красиві, ідеально підходять для фотографування.

Скеля Довбуша
Скелі Довбуша

Місця, які варто відвідати в Карпатах

Якщо в горах вас цікавлять перш за все природні пам'ятки, то вам варто вирушити до Скель Довбуша. Це стародавні кам'яні освіти, що славляться своїми химерними формами. З цими скелями нерозривно пов'язана історія народного повстанця Олекси Довбуша. За легендами, саме тут він ховався від ворога і навіть ховав золото і коштовності, відібрані у польських шляхтичів під час набігів.

Тому, хто бажає поєднати відпочинок з оздоровленням, можна порадити відправитися в Берегове. Цей курорт користується великою популярністю і в Україні, і за її межами. Основною його цінністю є термальні води, що володіють унікальними лікувальними властивостями. В басейни вони надходять прямо з природних джерел, перед цим не проходячи додаткової обробки і завдяки цьому повністю зберігаючи свої якості.

В рамках подорожі Карпатами варто відвідати і Манявський скит — монастир, заснований близько 400 років тому. Це місце буде цікавим людині, яка захоплюється історією і архітектурою, також сюди приїжджають віряни. Цікаво, що в цьому стародавньому монастирі досі проживають монахи.

Манявський скит

Манявський скит

Манявський скит

Як подорожувати?

Для подорожі Карпатами найкраще купити тур, який триватиме як мінімум тиждень. За цей час ви зможете побачити багато визначних пам'яток і як слід відчути дух гір, поспостерігати за повсякденним життям гуцулів і скуштувати смачні страви з кухні жителів гір.

подорож по карпатам

подорож

Найкраще вибрати тур, організований за системою "все включено". В такому випадку вам не доведеться піклуватися про планування маршруту, організації харчування, пошуку місць для проживання тощо. Лідером серед компаній, що спеціалізуються на організації таких карпатських турів, є компанія "Відпочинок 365". На її сайті ви зможете ознайомитися з актуальними турами і особливостями їх програм. Завдяки цій компанії ви зможете як слід відпочити в Карпатах, скориставшись зручною системою "все включено".

Comments   

загрузка...