Понеділок, Жов 18, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Лазерна корекція зору Relex Smile: особливості, переваги, відмінності від класичної технології Femto-LASIK

Середа, 29 вересня 2021 року

Лазерна корекція зору Relex Smile сьогодні вважається щадним методом лікування різних захворювань очей. Проводиться вона на спеціальному лазерному пристрої, який діє всередині рогівки, і при цьому не пошкоджує її поверхню.

Процедура Relex Smile - це технологія фемтосекундної корекції, яка була розроблена німецькими лікарями-офтальмологами. Даний вид хірургії проводиться швидко і безболісно.

Головна спеціалізація офтальмологічної клініки «Ocular» https://ocular.com.ua/, розташованої в Києві - це хірургія. Тут проводяться всі види робіт не тільки по діагностиці, але й лікування таких захворювань, як катаракта, глаукома, косоокість, відшарування сітківки, і ін. Також тут ви можете придбати окуляри й контактні лінзи.

Особливості лазерної корекції зору Relex Smile

Технологія Relex Smile - це поліпшена версія технології Femto-LASIK. Більше немає необхідності створювати і відкривати «клаптик» на рогівці. За допомогою спеціального фемтосекундного лазера відділяється найтонший шар всередині рогівки. Після цього робиться двоміліметровий розріз на рогівці і видаляється відокремлена ділянка тканини.

Під час процедури Femto-LASIK у пацієнтів іноді спостерігалися ускладнення, пов'язані з відокремленим «клаптиком». Технологія Relex Smile повністю це виключає. При цьому рогівка залишається цілою, а сама процедура захищає очі. Це проста інвазійна операція, яка допоможе уникнути астигматизму, сухості очей, короткозорості.

Довгий час технологія Femto-LASIK вважалася найкращим способом корекції зору. Але Relex Smile зробила крок ще далі. Це вже ніжна і максимально щадна операція, яка виключає всі негативні наслідки, але при цьому є максимально ефективною.

Як проводиться операція Relex Smile?

Процедура Relex Smile триває дуже мало часу. Вона проводиться в кілька етапів:

  1. За допомогою лазера видаляється лентикула рогівки, а на самій рогівці на непошкодженій ділянці робиться крихітний розріз завдовжки від двох до чотирьох міліметрів;
  2. Після цього лікар через зроблений розріз видаляє лентікулу рогівки. Тому що не був відрізаний «клаптик» рогівки, можна говорити про мінімальне втручання в біомеханіку рогівки;
  3. Після цього настає процес реабілітації. За рахунок того, що лентикула рогівки була видалена, досягається бажаний ефект в зміні рефракції.

Процедура Relex Smile має ряд незаперечних переваг:

  • не викликає синдром сухого ока. При процедурі Femto-LASIK неминуче пошкоджувалися нервові волокна рогівки, які відповідають за формування сльози і за чутливість рогівки. Все це відновлюється досить довго - до 12 місяців, а тому пацієнтам часто доводилось застосовувати препарати штучної сльози. Процедурі Relex Smile вдалося позбутися від даного побічного ефекту;
  • реабілітація проходить дуже швидко - протягом кількох днів можна повернутися до звичного способу життя;
  • рогівка залишається цілою, а, отже, операцію можна проводити тим, хто активно займається спортом, військовим, і ін.

Ви можете записатися на консультацію до офтальмолога в клініці «Ocular» і обговорити всі деталі операції Relex Smile.

Comments   

загрузка...