Понеділок, Жов 18, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Морозильні столи – якісне оснащення за доступною ціною

П'ятниця, 8 жовтня 2021 року

Професійна кухня потребує наявності особливого обладнання. Власники бізнесу в сфері громадського харчування знають, що часто на кухні кафе, ресторану, їдальні потрібно розмістити величезну кількість пристроїв, без яких вже неможливо правильно приготувати страви і зберігати продукти. Однак є деякі хитрощі, які допомагають оптимізувати робочий простір. Зокрема мова йде про морозильні столи, які поєднують в собі місце для зберігання продуктів і робочу поверхню. Асортимент такого обладнання останнім часом суттєво збільшився. Техніка економить вільний простір в невеликому приміщенні, завдяки чому персонал вільно пересувається по кухні і працює, не заважаючи один одному. Вирішивши купити морозильні столи lodmar.com.ua, ви отримуєте відмінне обладнання, здатне суттєво полегшити співіснування на професійній кухні. Про те, чому варто придбати таку техніку і як її обрати, піде мова далі.

морозильний стіл

Переваги використання морозильних столів

Особливістю морозильного стола є його здатність підтримувати низькі температури (-12-18 0С). тут можна зберігати напівфабрикати, заморожені продукти, морозива та багато іншого. Якщо на кухні вашого закладу, магазину чи харчового підприємства немає такого обладнання, ми настійно рекомендуємо переглянути можливість його застосування. Адже морозильні столи мають суттєве переваги, а саме:

  1. Зручність користування. У морозильного стола є широка поверхня, на якій легко розробляти м'ясо та рибу, розкачувати тісто для піци, готувати різноманітні кондитерські та хлібобулочні вироби. При цьому стільниця поєднана з морозилкою і деякі компоненти розташовані буквально під руками у кухарів. Це дозволяє раціонально використовувати простір на кухні.
  2. Якість. Морозильні столи виготовляються з харчової нержавіючої сталі. Вона має високі антикорозійні властивості, не вступає в реакцію з агресивним середовищем, довговічна і проста у догляді. На такому морозильному столі можна обробляти будь-які продукти, в тому числі сире м'ясо. Працюючи на поверхні з нержавіючої сталі, можна не боятися пошкодити її ножем чи тісторізом.
  3. Надійна ізоляція. Сучасні морозильні столи оснащені герметичними дверцятами. Це дозволяє мінімізувати втрати тепла і зекономити споживання електроенергії.

Окрім того, всі сучасні моделі оснащені автоматичними термостатами і мають функції автоматичного розморожування. Завдяки цьому створюються оптимальні умови для зберігання різних видів продуктів, не витрачається час на обслуговування техніки.

морозильний стіл

Як вибрати якісний морозильний стіл?

Коли ви прийняли рішення про необхідність покупки саме цього виду професійного обладнання, до його вибору потрібно підходити зі всією увагою та ретельністю. Адже якщо знати, які деталі та нюанси варто враховувати, можна уникнути прикрих помилок і отримати техніку дійсно високої якості з тривалим терміном експлуатації. Професійні морозильні столи вибирають за такими критеріями:

  • конструкційні особливості. Перед тим як зупинити вибір на тій чи іншій моделі, потрібно визначитись з необхідною кількістю поличок та ящиків. Так ви уникнете неприємної ситуації, коли продукцію не буде куди складати, або ж навпаки – наповнення залишиться напівпорожнім. Для цього розрахуйте кількість продуктів, які потрібно буде зберігати у відсіках морозильного стола;
  • розміри. Обирати професійне обладнання потрібно з врахування його місця його майбутнього розміщення. Морозильний стіл не повинен заважати, а гармонійно вписатись у виділений для нього простір. Також подумайте про дверні отвори, адже техніку необхідно буде занести у приміщенні, де буде відбуватися його подальша експлуатація;
  • тип дверцят. На ринку представлено багато моделей морозильних столів, які зокрема відрізняються дверцятами. Вибирати потрібно між глухими, скляними та дверцятами-купе. У багатьох випадках власники бізнесу зупиняються на останньому варіанті, оскільки обладнання просте у користуванні, не потребує особливих зусиль та надзвичайно комфортне. До того ж воно оснащене системою автоматичного закривання;
  • ніжки. Найбільш зручною вважається конструкція морозильного стола з регульованими ніжками. Така конструкція дозволяє встановлювати техніку у будь-якому приміщенні, правильно налаштовувати стійкість;
  • опція автоматичного розморожування. Якщо ви збираєтесь купити морозильний стіл, обирайте модель саме з таким функціоналом. Адже в умовах роботи професійної кухні не завжди знаходиться час для розморожування продуктів. Техніка, яка самостійно виконує таку функцію, суттєво пришвидшує процес приготування страв й полегшує працю кухарів.

Ці прості рекомендації здатні допомогти будь-якій людині придбати якісний морозильний стіл. Однак варто пам’ятати, що техніка потребує регулярного технічного обслуговування. Це стане запорукою довготривалої та надійної служби.

Comments   

загрузка...