Понеділок, Жов 18, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Що подивитися в Тернополі за день?

Середа, 6 жовтня 2021 року

Тернопіль — один з порівняно невеликих українських обласних центрів, затишне місто з великою кількістю зелені й пам'яток. Якщо ви приїхали сюди, але у вас є всього один день на огляд, то сміливо вирушайте в подорож. Навіть одного дня буде цілком достатньо, щоб познайомитися з цим тихим і спокійним містом, відчути його атмосферу.

туризм

Звідки почати прогулянку?

Свою прогулянку по Тернополю вам варто почати з огляду Тернопільського ставу. Тут ви побачите відомий в місті острів Кохання, а неподалік знаходиться замковий палац. Його будівлю можна побачити на сучасному гербі міста. Замок є уцілілою частиною стародавньої фортеці, яка була побудована в Тернополі в 16 столітті. Далі варто відправитися на прогулянку в парк імені Тараса Шевченка, в якому знаходяться "Єлисейські поля". Вони приваблюють багатьох гостей міста своєю красою і будуть відмінною локацією для фотографування.

тернопіль

Подальша подорож по місту

Оглянувши ці пам'ятки, що знаходяться в районі Тернопільського ставу, вирушайте на прогулянку в інші куточки міста. Щоб встигнути побачити більше і подорожувати з комфортом, орендуйте автомобіль, в Тернополі ця послуга не коштує дуже дорого. Замовити прокат автомобілів в місті Тернопіль можна в компанії "Гараж Grand".

прокат авто

 

Якщо ви цікавитеся історією, то вам повинен сподобатися музей, присвячений політичним в'язням. Це найбільший з музеїв України на таку тематику. Для розміщення експозиції музею вибрали камери колишнього слідчого ізолятора.Тому атмосфера в будинку хоч і трохи гнітюча, але все ж вражає. Відвідування музею подарує вам незабутні враження.

Острів Кохання

Дуже цікавою експозицією може похвалитися міський краєзнавчий музей. Він є найстарішим музеєм у всій Тернопільській області. Також в місті є дуже красиві храми, один з найбільш відомих — Храм Матері Божої.

Після огляду основних визначних пам'яток міста варто відправитися в його центральну частину, щоб провести вечір в одному із затишних ресторанчиків або погуляти в якомусь торгово-розважальному центрі. Увечері також варто піти подивитися на аераційний фонтан з ефектною різнокольоровою підсвіткою. Не забудьте купити кілька сувенірчиків в пам'ять про Тернопіль. Треба сказати, що осінь ідеально підходить для подорожі в це місто, адже його парки і вулиці в цей час особливо гарні.

Comments   

загрузка...