Понеділок, Жов 18, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Курси англійської для дітей: як допомогти дитині з навчанням

Вівторок, 12 жовтня 2021 року

Незалежно від того скільки років вашій дитині і який у неї рівень знання мови, їй необхідна допомога і підтримка батьків. Це стосується не тільки вибору правильної школи англійскої для дітей, а й допомога в самостійному навчанні. Тим більше, що регулярна практика допоможе і самому дорослому поліпшити свої знання і більше часу проводити з дитиною. Головне, щоб така допомога не перетворилася в те, що замість учня на курсах навчатимуться його батьки. Як не допустити такої помилки?

Раніше ми розповідали як вибрати курси англійської для дітей, враховуючи їх вік та інтереси. У цій статті розглянемо як допомагати дитині вчити мову комфортно і ефективно, не роблячи всю роботу за неї.

Спільне вивчення мови - відмінна ідея для проведення часу з користю для іноземної як дитини, так і батьків

Курси англійської для дітей: що не варто робити батькам

У бажанні допомогти своїй дитині немає нічого дивного, але буває що в своєму прагненні поліпшити знання мови, батьки забувають, що важливі не оцінки на курсах англійської, а реальні знання. Розберемося, коли необхідно послабити контроль і дозволити дитині розібратися самій.

1. Не робіть домашнє завдання

Контроль виконання буває різним. Можна поцікавитися чи все готово і запропонувати допомогу з незрозумілими моментами, а можна сісти і зробити за дитину все, щоб він не отримав погану оцінку на курсах англійської та вам не було соромно. Щоб не допустити другого сценарію, поступово вчіть дітей планувати свій час, допомагайте на кожному етапі, але не робіть за них всю роботу. Так вони швидше навчаться самостійно вирішувати свої завдання;

2. Розвантажте графік навчання

Кожен з батьків бажає для своїх дітей розвитку і зростання - це нормально. Але постійне навчання і ні хвилини вільного часу приведуть лише до того, що дитина зненавидить англійську. Важливо, не тільки ходити на курси, але і самостійно займатися. Це можуть бути не тільки класичні завдання і тонни домашнього завдання. Покращувати іноземну можна на цікавих майстер-класах, за переглядом мультиків або розучуванням пісень, навіть TikTok може прийти на допомогу, якщо він цікавий вашим дітям. Продумайте графік таким чином, щоб дитині було комфортно;

3. Подумайте щодо інтересів і хобі дитини

Погана ідея - вирішувати за дитину, чим їй займатися у вільний час. Навіть, якщо ці заняття допомагають вивчати англійську. Це окрема особистість, необхідно враховувати її інтереси та побажання. Тому спостерігайте за її інтересами і захопленнями, питайте які заняття їй більш цікаві, а які робити зовсім не хочеться. Так ви швидше зможете зрозуміти, що стопорить процес навчання, а що допоможе займатися цікаво і ефективно. Тим більше, що сучасні курси і різні розвиваючі центри дозволяють одночасно займатися хобі з користю для англійської.

Comments   

загрузка...