Понеділок, Жов 18, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Поєднання черевиків з кольором одягу

Субота, 9 жовтня 2021 року

Чоловіче вбрання оцінюється в залежності від того, яка якість взуття. Тому колір черевиків має велике значення. Останнім часом правила стали менш жорстокими, тому класичні штани можна одягати з кросівками. Але ключ до того, щоб виглядати стильно, лежить у поєднанні кольорів. Неправильно підібраний відтінок може негативно вплинути на весь образ.

Легко поєднувати чорні черевики з чорними штанами або коричневі туфлі – з коричневим кольором штанів, але це може призвести до того, що вам знадобиться багато пар взуття, якщо ви не плануєте завжди носити одні й ті ж самі штани. Зверніть увагу на наступні поради, щоб завжди одягатися гарно.

черевики

Основні правила поєднання кольорів

Звісно, що у першу чергу взуття повинно бути якісним. Черевики native – це вірний вибір, якщо ви шукаєте гарну пару. Зверніть увагу на декілька простих правил, щоб обрати свою пару взуття:

  • взуття в темних кольорах та відтінках більш практичне, ніж світла пара. Наприклад, чорні черевики більш офіційні, ніж шоколадні, які виграють перед коричневими.
  • тип взуття, яке ви обираєте, також впливає на ваш вигляд.
  • однотонне взуття завжди краще підібрати, ніж двоколірне або різнокольорове.
  • білі кеди підходять до будь-яких штанів у вашій шафі.

Взуття чорного кольору – універсальний вибір, тому вам можна не турбуватися про те, які штани підібрати до чорних черевиків. Але джинсові та бежеві кольори можуть створити занадто сильний контраст між ногами та взуттям. Дотримуйтесь темних відтінків для того, щоб збалансувати образ: темно-синій, темно-коричневий, темно-зелений. Також зверніть увагу на стиль взуття та штанів. Чорні лаковані туфлі можна поєднати з класичними варіантами, а от чорні кросівки – ні.

Черевики native

Відтінки коричневого також працюють практично з кожним кольором. Потрібно пам’ятати лише про те, що чим темніші ваші штани, тим темнішими повинні бути туфлі. Якщо ви одягнені в чорний костюм – коричневого не повинно бути. Незалежно від того, світлі вони, або темні, коричневі туфлі завжди потрібно замінювати чорними разом з чорним костюмом.

Сині черевики поступово стають популярними серед чоловіків. Вони добре підійдуть до вашого повсякденного образу. Пара темно-синіх кросівок або замшевих черевиків здатна поєднатися з різними штанами: від бежевих кольорів до джинсів.

Інтернет-магазин https://lishop.store/ пропонує великий вибір черевиків на будь-який смак. Обирайте якісне взуття від відомих брендів на сайті магазину.

Comments   

загрузка...