Понеділок, Жов 18, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Переваги київських шкіл англійської мови, що працюють онлайн

Середа, 13 жовтня 2021 року

Школи з вивчення іноземних мов - безумовно не нове досягнення Києва. Однак останні кілька років практично всі мовні школи столиці почали активно переключатися на навчання за допомогою інтернету, а пандемія лише підбадьорила настрій киян. Але справа в тому, що і в період пост-пандемії попит на онлайн-навчання не спадає і школи англійської мови в Києві продовжують збільшувати кількість віртуальних курсів. У чому ж їх сіль? Давайте розбиратися разом!

Переваги київських шкіл англійської мови, що працюють онлайн

Невелике опитування студентів, які навчаються англійській мові за допомогою різних онлайн-платформ, дозволив виділити основні переваги подібного формату занять:

  • Доступність. З'являється можливість вибрати ту школу, яка вам подобається або яку хвалять інші студенти. Завдяки цьому вчити англійську можна не тільки в Києві, а й в інших містах країни, і навіть інших країнах.

  • Відсутність обмежень. Хочеться вчити англійську на вулиці? Відправляйтеся в київські парки разом з ноутбуком і підключайтеся до заняття. Потрібно поїхати у відрядження - головне, не забути вдома гаджети, щоб з їх допомогою потрапити на заняття.

  • Економія. Займаючись англійським вдома, можна економити час. А ще школи англійської мови в Києві дозволяють економити гроші, пропонуючи більш низькі ціни на подібний формат навчання в Києві.

  • Ідеально для соціопатів. Існують люди, яким некомфортно перебувати серед незнайомців. До недавнього часу соціопатія могла заважати їм вчитися англійській. Однак інтернет дозволяє з легкістю подолати цю проблему.

Кияни витрачають багато часу на дорогу до мовних шкіл.

Безсумнівно, навчання в школах англійської мови в Києві має свої недоліки, про які пропонуємо почитати тут. Відзначимо лише, що якщо ви звикли навчатися офлайн, і вам важливий особистий контакт з викладачем і одногрупниками, то звикати до нового формату навчання англійської мови буде трохи складно. Але часом важливо просто спробувати!

Як зрозуміти, чи підходить вам формат навчання через інтернет

Якщо перспектива формату «відвідування» занять з англійської з дому викликає у вас сумніви, спробуйте пройти пробне заняття. Хороша новина: практично всі мовні школи, що працюють в Києві, пропонують подібну можливість абсолютно безкоштовно з бонусом у вигляді оцінки вашого рівня знань в англійському. Пробний урок дозволяє:

  • познайомитися з викладачем школи;
  • оцінити методику викладання;
  • оцінити комфортність спілкування з викладачем, іншими київськими студентами через комп'ютер;
  • відчути себе на повноцінному занятті з англійської мови.

Обов'язково спробуйте можливості, запропоновані сучасним світом. Адже для киян онлайн-навчання - це ще і відмінний шанс прискорити темпи освоєння мови!

Comments   

загрузка...