Субота, Гру 4, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

PoE-коммутаторы для видеонаблюдения: как выбрать

Вівторок, 26 жовтня 2021 року

Однією з головних складових забезпечення безпеки приміщень є відеоспостереження. Для коректної роботи системи відеоспостереження потрібно подбати не лише про основне обладнання, а й про допоміжне, яке забезпечить коректну роботу мережевої інфраструктури. Одним з таких є комутатор PoE. Його використовують для підключення IP-камер, які передають дані та отримують живлення одним кабелем.

Комутатор PoE (абревіатура PoE розшифровується як Power over Ethernet, що перекладається як «живлення через інтернет») – пристрій, що подає до різного устаткування електроживлення через кабель, який використовується для інтернет-з'єднань. Технологія РоЕ дозволяє обійтися без додаткових компонентів системи. Комутатор PoE для відеоспостереження дасть можливість підключити як камери, так й інше устаткування, для роботи якого в мережі необхідна електроенергія.

коммутаторы

Переваги PoE-комутаторів

Встановлення мережевого комутатора дозволить:

  1. Істотно знизити витрати під час організації інфраструктури. Завдяки PoE-комутатору вам не потрібно встановлювати безліч розеток і прокладати силовий кабель.
  2. Централізувати управління енергопостачанням. Використання мережевого комутатора дає можливість приєднувати та від’єднувати споживачів, стежити за використанням електроенергії. Це підвищує надійність системи та покращує контроль.
  3. Встановити пріоритетність портів. Пріоритетність трафіку для конкретних портів гарантує якість роботи чутливих до затримок процесів, таких як, наприклад, голосова комунікація.
  4. Поліпшити рівень безпеки. Інтелектуальна передача електроенергії підвищує захищеність, оскільки кінцеве обладнання стійке до нестачі живлення та перевантажень.
  5. Швидко змонтувати. Пояснюється ця перевага дуже просто: чим менше необхідно підключень, тим швидше відбувається встановлення.
  6. Скористатися автоматичним відновленням відеокамер. Світч може виявити та перезавантажити PoE-пристрої, які перестали відповідати.

Правила вибору PoE-комутатора

Під час покупки комутатора PoE вам необхідно звернути увагу на такі пункти:

  • Функції управління. Некеровані комутатори прості в монтажі та не вимагають налаштування. Серед їхніх головних можливостей – подача живлення через PoE на 250 метрів, пріоритезація портів і поділ трафіку. Водночас керовані комутатори другого рівня мають ширший функціонал – наприклад, наявність хмари Omada SDN, яке дозволяє керувати мережею з будь-якого місця в будь-який час.
  • Кількість портів. Вибирайте комутатор з такою кількістю портів, якого буде достатньо, щоб приєднати всі пристрої.
  • Швидкість портів. Вибирайте швидкість з огляду на пропускну спроможність пристроїв живлення. Якщо ви плануєте збільшення мережі, тоді краще відразу купувати switch з гігабітною швидкістю портів.
  • Бюджет PoE. Кожна IP-камера має свій бюджет – мінімальну потужність PoE, яка потрібна для її роботи. Тому під час вибору світча важливо врахувати бюджет на кожен порт, щоб всім пристроям було достатньо живлення.

До того ж краще купувати комутатор перевіреного виробника, який відомий надійністю та відмінним сервісом. Так ви будете впевнені, що в разі несправності зможете отримати технічну підтримку від виробника або його представника, яким найчастіше є продавець, що реалізує товар на законних підставах.

коммутаторы

ROMSAT: величезний вибір комутаторів за оптимальними цінами

ROMSAT – українська компанія, яка майже 30 років займається комплексним постачанням обладнання систем телебачення та зв'язку. ROMSAT є офіційним постачальником в Україну понад 100 всесвітньо відомих виробників. В інтернет-магазині компанії ви можете вибрати комутатори серед різних моделей відомих марок. До того ж в ROMSAT у наявності інше мережеве обладнання (маршрутизатори, точки доступу, адаптери, Wi-Fi антени тощо).

Контакти:

м. Київ, вул. Василя Стуса, 35-37, 3 поверх

+380 (44) 225 5454

Comments   

загрузка...