Субота, Гру 4, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Дитяча кімната для хлопчика: особливості дизайну

Четвер, 21 жовтня 2021 року

У сучасному світі на гендерні відмінності стали звертати менше уваги. Дівчата керують літаками і кораблями, програмують і беруть участь в гонках, а хлопчики - чудові кухари, дизайнери, модельєри, ніжні тата і відмінні вчителі.

Тому правильніше говорити про меблі в дитячу, більше уваги приділяючи віку дитини, ніж статі, та кількості дітей, для яких призначена ця дитяча кімната. Але все-таки певні відмінності хлоп'ячої дитячої існують.

Оформлення дитячої кімнати хлопчика - основні нюанси

Дизайн дитячої кімнати для хлопчика повинен обов'язково підлаштовуватися під інтереси і враховувати потреби господаря помешкання. Головне при створенні дитячої кімнати - забезпечити зручний і безпечний простір для активного життя дитини, не забуваючи при цьому про комфортний сон і зручне зберігання речей.

Все вище перераховане - це базові потреби дитини. Якщо упустити якусь одну з них, дитяча буде некомфортна для свого власника. А ось інтереси у хлопчиків можуть бути найрізноманітніші. Тому дитячі меблі для хлопчика, який захоплюється програмуванням, будуть відрізнятися від дитячої для маленького музиканта або художника.

При цьому фізичне навантаження хлопчикам обов'язкове, тому спортивний куточок в дитячих спальнях для хлопчиків - не предмет захоплення, а базова потреба. Уважно продумайте ваш спортивний куточок: чим старше хлопчик, тим менше предметів йому потрібно. Малюк буде в захваті від гірки, рукохіду, каната, мотузкових сходів, а підліток потребує хорошого турніку, дошку для качання преса і килимок-мате.

Оформлення дитячої кімнати - безпека дитини

Забезпечення безпеки вашого малюка - один з основних обов'язків вас як батьків. Тому:

  • Використовуйте тільки високоякісні і екологічно безпечні матеріали як для меблів в дитячу кімнату для хлопчика, так і для її обробки. Однакової уваги вимагають ДСП корпусів шаф і тумбочок, шпалери або фарба для стін, наповнення матраца, ковдри і подушок. Малюкам до 3 років це особливо важливо, оскільки вони пізнають світ не тільки на дотик, але і на смак. Обов'язково вимагайте у продавців документи СЕС на всі меблі і матеріали.
  • Вся дитячі меблі для хлопчика в приміщенні повинні бути надійно закріплені, оскільки юному досліднику обов'язково захочеться дотягнутися до найвищої полиці або вивчити надра шаф. Краще навіть стійкі шафи, стелажі і комоди теж додатково кріпити до стін.
  • Особливу увагу варто приділіть висвітлення кімнати. Адже добре налаштоване світло - запорука здоров'я очей вашої дитини. Над ліжком можливий нічник, а на письмовому столі обов'язково встановіть світильник - додаткове джерело спрямованого світла.
  • Для підлоги в кімнаті хлопчика краще використовувати покриття, які не ковзають і при цьому досить м'які для падінь, наприклад, коркове покриття або ковролін.

Меблі в дитячу кімнату для хлопчика

Правильний вибір дитячих меблів для хлопчика в першу чергу залежить від його віку. І тільки потім від розмірів дитячої кімнати і покладених на цю кімнату завдань. Тільки так можна підібрати найоптимальніший варіант дитячої кімнати для хлопчика.

  • Ліжко. Перше - це розмір. Звичайно, зовсім велике ліжко для маленької дитини - це не дуже правильно, але ліжко, яка замале своєму власникові - це погано. При виборі ліжка орієнтуйтеся на ріст дитини (хоча б + 20 см до сьогоднішнього зросту, але діти швидко ростуть) і його статури. Великому, широкоплечому хлопчикові потрібне більш широке ліжко. По можливості обирайте модель з нижнім висувним ящиком, куди можна складати постільну білизну або іграшки вашої дитини.
  • Матрац. Він має забезпечити дитині правильне положення тіла під час сну. Вибирайте гіпоалергенні моделі.
  • Стіл. Необхідна вимога - правильна висота, щоб дитині було зручно сидіти і займатися за ним. Так як саме в дитячому віці формується постава, краще зупинити свій вибір на ростовій парті і змінювати її розміри пропорційно дорослішанню дитини.

  • Шафа. Шафа - основа порядку в дитячій для хлопчика. Вона повинна бути просторою і зручною в користуванні. Тільки в цьому випадку хлопчика можна привчити до акуратного зберігання своїх речей.

Comments   

загрузка...