Субота, Гру 4, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Станції швидкої зарядки електрокарів у Львові: мережа росте

Субота, 23 жовтня 2021 року

Електрокари поступово завойовують українські дороги і серця українських автолюбителів. Але мережа зарядних станцій, якими могли б скористатися власники такого транспорту, в країні розвинена ще недостатньо добре. І в багатьох містах відчувається брак станцій, що заважає автолюбителям. Але це не стосується Львова. Сьогодні це перше українське місто, в якому потреби власників електрокарів у швидкій зарядці задоволені повністю. А зарезервувати станцію на потрібний час водій може за допомогою платформи GO TO-U. Завдяки їй в дорозі водій електрокара зможе себе почувати набагато впевненіше і спокійніше.

GO TO-U

Де у Львові шукати станції для швидкісної зарядки?

Почати потрібно з того, що львівські станції для швидкісної зарядки електрокарів в різних куточках міста — це результат роботи компанії GO TO-U. Зараз компанія активно розвивається, забезпечуючи власникам електрокарів можливість швидко заряджати свій транспорт у Львові. На цей час вже відкрито 4 станції, які знаходяться в таких точках міста, до яких зручно доїхати. Шукайте зарядні станції біля закритих і відкритих паркінгів: ТРК "Victoria Gardens", ТРК "King Cross Leopolis", супермаркету "АРСЕН", СТРЦ "Spartak".

Заправка електрокара

Компанія, що відкриває ці станції у Львові, не збирається зупинятися. Вже скоро в місті повинні з'явитися й інші станції, таким чином мережа буде розширюватися все більше і більше. А оскільки кількість електрокарів теж збільшується, то нові зарядні станції навряд чи виявляться зайвими.

швидка заправка електрокара

За словами представників компанії, станції не просто так встановлюють саме біля торгових центрів. По-перше, тут завжди багатолюдно. По-друге, знайти торгово-розважальний центр на карті дуже просто, а жителям міста для цього не потрібні ніякі карти і навігатори. І по-третє, таке розташування зручно самим водіям. Можна поставити свою машину заряджатися, а самому вирушити за покупками в ТРЦ або ж просто зайти випити чашечку кави. Найімовірніше, більшість львівських шанувальників електрокарів вже оцінили зручність такого розміщення станцій і з задоволенням користуються ними.

Якщо ви керуєте електрокаром і найближчим часом збираєтеся відвідати стародавній Львів, то обов'язково запишіть назви ТРЦ, біля яких знаходяться станції для швидкої зарядки. А за допомогою платформи, згаданої на початку цієї статті, ви зможете заздалегідь зарезервувати одну з них на потрібний вам час.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком ⓟ.

Comments   

загрузка...