ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Як оформити позику, щоб не сповістити про це оточення

Велика Епоха

Фінансове становище кожної людини – це досить делікатна тема, тому розмовляти про стан своїх справ зі сторонніми любить далеко не кожен. Але опинившись у скрутному становищі доводиться просити про фінансову допомогу родичів чи друзів, і тут вже змовчати не вийде, бо доведеться розказати на що та скільки грошей потрібно. Звісно, можна звернутися за позикою в банк, але й це не гарантує повної конфіденційності. Співробітники дуже ретельно перевіряють платоспроможність клієнтів, тому неодмінно зателефонують родичам або на підприємство та ставитимуть незручні запитання.

Але є компанії, що видають кредити онлайн без дзвінків родичам або роботодавцю. Мова йде про мікрофінансові онлайн-сервіси, що надають кошти просто на банківську картку через інтернет. Такі компанії допомагають досить швидко та конфіденційно вирішити нагальні питання та не сталять незручних питань.

кредит
кредит

Як отримати гроші без дзвінків родичам

Зробити це досить просто, бо всі МФО працюють приблизно за одним й тим самим сценарієм. Для того, щоб отримати кошти, навіть не потрібно виходити з дому, бо переважна більшість таких організацій працюють дистанційно та не мають фізичного офісу. Це зручно, бо звернутися за допомогою можна з будь-якої точки країни, причому ви можете бути впевнені, що ніхто зі знайомих не побачить вас на порозі офісу, та жодних пояснень надавати не доведеться.

Щоб отримати гроші, потрібно:

  • обрати відповідну МФО та перейти сайт;

  • визначити суму та строк кредитування;

  • заповнити заявку на кредит, вказавши дані паспорту та цифри коду платників податків;

  • вказати номер телефону та підтвердити свої наміри за допомогою SMS-коду;

  • «прив’язати» до акаунту дебетову картку будь-якого банку – це означає, що треба провести пробний платіж на 1-2 гривні, щоб довести, що картка дійсна;

  • відправити заявку на кредит та зачекати на результат.

В разі схвалення кошти буде переведено вже за 15 хвилин і ними можна буде скористатися на свій розсуд.

позика
позика

Кому відмовлять в отриманні позики

МФО вкрай рідко відмовляють у виділенні позики. Для таких сервісів немає значення рівень доходу позичальника, наявність в нього поганої кредитної історії чи будь-які інші негаразди. Існує лише дві причини, з яких у кредиті може бути відмовлено.

По-перше, це подання неправдивих відомостей при оформленні заявки. Те, що МФО не дуже прискіпуються до особи позичальника, не означає, що перевірка зовсім не проводиться. Дані, вказані в анкеті, аналізуються та звіряються з відомостями з інших джерел: адміністративних центрів, паспортних служб, податкової інспекції, УБКІ та інших. Обдурити не вийде, якщо буде виявлено хоч якісь суперечності, у позиці буде відмовлено.

По-друге, кредитування через МФО не призначене для погашення інших заборгованостей. Тому, якщо позичальник має великі прострочення або непогашені кредити в інших організаціях, грошей йому також не дадуть, доведеться пошукати їх в іншому місці.