Субота, Тра 21, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Пружина розтягування: виробництво та види

Четвер, 28 жовтня 2021 року

Компанія "УкрПружина" займається виготовленням пружин розтягування на замовлення. На сторінці https://pruzhiny.com.ua/ru/pruzhiny_rostyaguvannya.html можна задати бажані характеристики такої пружини, після чого відправити форму виробнику. Фахівці розрахують вартість замовлення в залежності від заданих параметрів та зв'яжуться з клієнтом для уточнення інших моментів замовлення. Завдяки своїй простоті, надійності та тривалому терміну служби такі пружини сьогодні використовуються для багатьох цілей, найпростіший приклад використання — встановлення пружини на дверях для їхнього автоматичного закривання.

пружина розтягування

Матеріали для виробництва

Для виробництва пружин розтягування найчастіше використовується високовуглецева або легована сталь. Це міцні матеріали, з яких виходять довговічні та стійкі до пошкоджень пружини. Для виробництва таких виробів можна використовувати спеціальні сплави. Ці матеріали будуть потрібні в тому випадку, якщо знадобиться зробити пружини, стійкі до агресивних хімічних речовин, високої вологості, морозу або високої температури.

пружина розтягування

Пружина працює за простим принципом. Під впливом поздовжньо-осьового навантаження вона розтягується, а коли навантаження слабшає, то пружина відразу ж стискається і приймає вихідне положення. До одного кінця пружини може прикріплюватись якийсь предмет, який під час стиснення пружини рухатиметься. Цей простий виріб можна побачити в конструкціях різного призначення, у багатьох пружина є одним з основних елементів.


пружини розтягування

Види пружин розтягування

Найпростіша класифікація пружин залежить від діаметра металевого дроту, з якого вони виготовляються. До великих відносяться пружини із дроту, діаметр якого становить 12 мм і більше. Для виготовлення середніх пружин використовується дріт діаметром від півтора до 12 мм. Найдрібніші зроблені з дроту діаметром від 0,15 до півтора міліметра.

Існують різні конфігурації пружин розтягування. Від конфігурації залежать можливості використання цих виробів. Якщо за допомогою пружини потрібно привести в рух якийсь предмет, то для цього варто використовувати кільцеву пружину. Вона має кільця, розташовані на торцях, за допомогою яких відбувається фіксація. Пружина може оснащуватися торцевими гвинтами для більш надійного закріплення. Пружини без закріплювальних елементів служать для намотування на циліндричні пробки-напрямні.


*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст та думки, викладені у статтях зі знаком Ⓟ.