Субота, Гру 4, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Що потрібно знати при купівлі валюти? І як вигідно та безпечно її купити?

Середа, 27 жовтня 2021 року

Вирушаючи закордон можуть знадобитися іноземні гроші. Бувають й інші моменти, коли терміново потрібна валюта. Існує кілька способів її обміну та вибір багато в чому залежить від терміновості отримання фінансових коштів, а також їхнього подальшого використання. У будь-якому випадку слід заздалегідь вивчити всі нюанси на офіційному сайті «Garant» https://garant.team/, перевіривши курс долара, євро чи рубля.

обмін валют

Якщо валюта потрібна не терміново, але найближчим часом її можна не переводити в готівку. Тоді стануть у нагоді такі ресурси.

курс евро

Онлайн-банки

Працюють цілодобово і позбавляють необхідності стояти в черзі. На їхніх сайтах можна ознайомитися з розміром комісії і при необхідності зв'язатися з консультантом для уточнення деталей, що цікавлять. Працювати з валютою можуть тільки великі фінансові установи, які мають для цього спеціальну ліцензію і вони часто надають вигідніші курси.

онлай обмін валют

Валюта через банкомати та термінали

Однак цей спосіб має деякі обмеження. При отриманні понад 5 тисяч гривень та кредитної суми, що перевищує 30 тисяч гривень, працівники банку уповноважені перевірити джерело цих коштів. Обмін у банкоматі можна здійснювати у будь-який час доби, але поки що транзакції здійснюються лише з доларами та євро.

долари

Якщо терміново знадобилася валюта

Для отримання невеликих сум в іноземній валюті можна скористатися простими і перевіреними способами обміну. При цьому курс євро може відрізнятися в залежності від вибору обміну.

У банку

Цей спосіб уберігає від шахраїв, дозволяючи отримати гроші вже через кілька хвилин. При цьому можна заздалегідь ознайомитися з курсом валют у різних банках та обрати максимально вигідну пропозицію. Зазвичай при обміні не береться комісія, але як і скрізь, отримання валюти в банку має деякі мінуси, такі як:

  • в касі немає потрібної суми;
  • очікування в черзі;
  • обмежений час роботи офісу;
  • при обміні великих сум знадобиться паспорт.

Пункти обміну валют

Не набагато відрізняються від попереднього, тому що вуличні пункти в основному належать банкам. Однак тут також є свої переваги. Курс може бути вигіднішим. Для цього краще користуватися пунктами, що знаходяться у великих торгових центрах. На околицях курс виявляється дешевше, але є й інші нюанси:

  • не можна заздалегідь порівняти курс через відсутність актуальної статистики;
  • потрібно відразу обговорювати отриману на руки суму, тому що часто з її віднімають комісію, яка не афішується;
  • потрібен паспорт;
  • іноді трапляються шахраї.

Щоб не стати жертвою аферистів, краще спочатку з'ясувати якому саме банку належить обмінний пункт.

З розвитком інтернет-технологій обміняти гроші на іноземну валюту онлайн не складає особливих труднощів. При цьому необхідно віддавати перевагу ліцензійним ресурсам, які дбають про свою репутацію та поважають права споживачів.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст та думки, викладені у статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...