Неділя, Гру 5, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Що варто знати про меблі зі штучного ротанга

П'ятниця, 5 листопада 2021 року

Ротангом називають ретельно очищені та висушені стебла ротангової пальми. Цей натуральний матеріал широко використовується для виробництва красивих та легких меблів. Але поряд із натуральним ротангом існує і штучний. Він коштує дешевше, проте меблі з нього виходять не менш якісні, ніж з натурального. Зокрема, він ідеально підходить для виробництва садових меблів. Її продажем займається компанія Rattwood. Купити садові меблі з ротангу можна на сторінці https://rattwood.com/shop/rotangovi-mebli/. Також в інтернет-магазині представлені меблі для присадибної або дачної ділянки, на них варто звернути увагу власникам готелів та хостелів.

садові меблі з ротангу

Переваги штучного ротанга

Цей матеріал має невелику вагу, тому і меблі з нього виходять дуже легкими. Завдяки цьому їх легко переставляти з місця на місце на ділянці, для цього не потрібно докладати великих зусиль. Важать столи, стільці та журнальні столики зі штучного ротанга значно менше, ніж дерев'яні і тим більше металеві.

меблі з ротангу

Такі меблі хороші ще й тим, що не бояться дощу та снігу. Звичайно, зберігати їх взимку найкраще у приміщенні, а влітку у сиру погоду варто вкривати плівкою. Але все одно волога не завдасть великої шкоди штучному ротангу. А ось натуральне дерево від вологи може розбухнути, також волога прискорить його гниття.

меблі з ротангу

Оскільки такий ротанг є штучним матеріалом, він не цікавить шкідників. Меблі з нього не потрібно фарбувати або покривати лаком, такого додаткового захисту вони не потребують.

Доглядати меблі зі штучного ротанга дуже просто. Потрібно лише витирати з нього пил, користуючись при цьому вологою ганчірочкою. А якщо вони забрудняться сильніше, то можна помити струменем води зі шланга для поливу газону на ділянці.

гарні меблі з ротангу

Штучний ротанг є міцним матеріалом, хоча меблі з нього можуть виглядати тендітними і ніжними. Наприклад, якісний плетений стілець може спокійно витримувати вагу огрядної людини. Якщо не перевантажувати такі меблі, то вони прослужать вам багато років.

меблі з ротангу

 

Чи є мінуси у ротангових меблів?

Звичайно ж, вони є, хоч їх і небагато. Одним з них можна назвати естетичні якості таких меблів, які поступаються таким виробам з натурального ротанга. Також вони можуть не дуже сподобатися тим покупцям, які віддають перевагу класичним дерев'яним меблям або кованим металевим.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...