Неділя, Гру 5, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Завантажуй додаток «Шашлик Маркет» вже зараз

Понеділок, 1 листопада 2021 року

Сучасна людина майже все робить за допомогою свого смартфону, тож ми вирішили не відставати від усього світу і створили всласний додаток. Тепер всі страви з меню ви можете замовити у будь-який час та у будь-якому місті.

додаток «Шашлик Маркет»

Це швидко і зручно, до того ж ми додали декілька дуже корисних функцій, щоб Вам було приємніше замовляти та куштувати ароматну смачну соковиту їжу з «Шашлик Маркет».

Що ви знайдете у додатку «Шашлик Маркет»?

Чому тисячі мешканців Запоріжжя вже завантажили наш додаток та активно ним користуються? Бо це дуже зручно та швидко. Продуманий інтерфейс, точна робота, широкий функціонал – цей сервіс працює ідеально.

Якими функціями Ви зможете користуватись у додатку?

шашлик маркет

Замовлення будь-якої страви з меню

В каталозі Ви знайдете всі страви, які ми пропонуємо нашим покупцям. Повне меню включає не тільки десятки видів шашлика, люля-кебаби та мариноване м'ясо. Ви можете замовити салати, овочі, соління, сир, напої, хліб та, навіть, посуд.

смачна їжа

Створіть особисте меню

Кожна людина має свої уподобання у їжі. Додавайте найулюбленіші страви у «вибране» та створюйте власне меню. Наступного разу Вам не доведеться довго шукати все, що ви хотіли замовити – зайшли, обрали, оплатили та отримали з доставкою.

риба

Зручні способи оплати

Не обов’язково шукати точну суму готівкою (з якою наразі у багатьох людей проблеми). Ви можете сплатити онлайн або скористатись функцією «оплата з холдом». Це зручно, особливо, якщо Ви не знаєте скільки точно будуть коштувати замовлені страви. Ви перераховуєте певну суму грошей на рахунок, де вона фіксується, доки касир не зважить готові страви і не встановить точну суму. Після цього вона перераховується, а різниця повертається до Вашого гаманця.

Відстежуйте замовлення

У додатку фіксується і точно відображається кожен етап приготування Вашої покупки. Ви будете знати готується вона, пакується чи доставляється за вказаною адресою.

Зберігайте адреси доставки

Як правило, у кожної людини є дві-три адреси, на які вона оформляє доставку (дім, робота тощо). Щоб не вводити їх щоразу, просто збережіть адресу у «власному кабінеті» та обирайте потрібну за одну секунду.

Замовляйте доставку чи самовивіз

Ви можете замовити доставку у будь-який район міста, або забрати їжу самостійно з нашого магазину. При замовленні від 500 грн «Шашлик Маркет» дарує безкоштовну доставку.

І головне! Ви зможете забути про черги та довге очікування.

Бережіть свій час та сили, куштуйте тільки свіжу смачну їжу, замовляйте її у будь-який час.

Додаток «Шашлик Маркет» доступний для усіх гаджетів (на iOS та Android). Універсальне посилання для завантаження - https://shashlikmarket.app.link/r5fbUj0JMab.

Comments   

загрузка...