• У Китаї створено нову поліцію для боротьби зі смогом

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    П'ятниця, 20 січня 2017 року

Влада КНР створила спецзагін поліції, який буде боротися зі смогом у Пекіні. В обов'язки нової поліції входить недопущення спалювання сміття на вулицях, розпалювання жаровень і всього того, що, на думку влади, призводить до забруднення атмосфери.

Екологічна ситуація в Китаї переживає не найкращі часи: з кожним днем ​​забрудненість ґрунту, води і повітря б'є нові рекорди, лякаючи своєю необоротністю.

Підвищена концентрація небезпечних речовин-викидів від промислових підприємств призводить до того, що міста Китаю все частіше накриває смог, повідомляє «Корреспондент».

На початку цього місяця на півночі і сході Китаю оголошено I за небезпекою («червоний») рівень забруднення повітря, в інших частинах країни оголошено «помаранчевий» рівень. Після цього на ряді будівельних підприємств було зупинено роботу, а на кількох міських шосе заборонено рух.

На відео, яке зроблене з висотної будівлі в центральному діловому районі Пекіна в понеділок вранці 2 січня, можна побачити, як щільний смог накриває місто, і блакитне небо поступово зникає з поля зору.

Щоб ще більше посилити заходи з протидії забруднення атмосфери, в Пекіні створили поліцію, яка буде боротися зі смогом. Вона буде стежити і не допускати розпалювання біоматеріалів, сміття, жаровень на відкритому повітрі.

Чи вдасться таким чином побороти одну з найбільших проблем Китаю, покаже час. Очевидно одне: коли через сильний смог закриваються школи, зупиняється робота і рух транспорту, а люди не можуть вийти з дому, запевнення компартії в користі смогу для китайців звучать більш ніж цинічно.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...