• Найхимерніші святкові ялинки — фото і відео

  • П'ятниця, 4 січня 2019 року

Ялинка із прикрасами вже давно вважається символом Нового року і Різдва. Однак тепер для її створення зовсім не обов'язково використовувати справжнє дерево. Дивіться добірку найхимерніших «ялинок», зроблених із незвичайних матеріалів.

У багатьох країнах на головній площі встановлюють традиційну ялинку, а церемонія її відкриття стає знаковою подією року, що минає. Іноді ж святкова красуня приголомшує своїм зовнішнім виглядом або дивовижним способом виконання і несподівано постає в абсолютно новому світлі!

Ялинка з магазинних візків в Емерівіллі, Каліфорнія

У Каліфорнії встановлюють безліч незвичайних новорічних ялинок, однак, мабуть, найдивніша і найсимволічніша з усіх — інсталяція «Shopping Cart Christmas Tree» в Емерівіллі художника Ентоні Шміта. Вона символізує культуру масового споживання, яка особливо проявляється під час свят.

Ця «ялинка» являє собою 10-метрову купу з 84 візків для покупок, прикрашену вогнями гірлянд.

Ялинка з бактерій

Цю новорічну ялинку на чашці Петрі зроблено з небезпечних бактерій. Вона прикрашена «кульками» та «зіркою» і виглядає досить святково, однак краще її не торкатися!

Виростив таке святкове «дерево» у лабораторії на чашці Петрі з агаром біохімік Reddit LadyMario. Для цього він використав сальмонелу (зелений колір), кишкову паличку (фіолетовий) і бактерії, що утворюють каталазу (жовтий).

Ялинка з медичних рукавичок

А ось в одній з лікарень Техасу створили ялинку... з надутих гумових рукавичок!

Різдвяна ялинка в акваріумі Еношімо в Японії

Ця різдвяна ялинка в акваріумі була б досить звичайною, якби не гірлянда, яка працює від... енергії риби! У 2005 році в акваріумі з електричним вугром було встановлено алюмінієві панелі. Їх живить енергія, яка генерується під час руху риби — від кожного руху по 800 ват. Накопичена таким незвичним способом електрика використовується для освітлення ялинки, що, безумовно, дивує відвідувачів.

Пастки для омарів у Рокленді

У штаті Мен також з'явилося незвичайне «дерево»: воно складається з... пасток для омарів. Подібні «ялинки» також було встановлено на острові Білс у штаті Мен і у Глостері, штат Массачусетс, однак ялинка із Рокленду, мабуть, найвідоміша з огляду на те, що це місто називають «столицею світу омарів».

Ця святкова ялинка являє собою 9-метрову вежу, що складається із 152 складених пасток для омарів. Зведену ентузіастами інсталяцію прикрашено гірляндою та буями. У 2010 році дерево з Рокленду було показано Discovery Channel у документальному фільмі про незвичайні новорічні ялинки.

Ялинка Pac Man у Мадриді, Іспанія

На радість публіці, і особливо фанатів відеоігор, у 2007 році на Nuevos Ministryios у Мадриді з'явилася повністю анімована різдвяна ялинка Pac Man.

Святкова ялинка у Чандлері, штат Арізона

У пустельному місті Чандлер, штат Арізона, придумали економічний варіант створення новорічної ялинки. Замість того, щоб імпортувати здалеку ялицю або ялину, винахідливі мешканці Чандлера з 1957 року зводять ялинку Tumbleweed з більш ніж 1000 рослин перекотиполе, які спеціально збирають міські робочі. Рослини закріплюють на 9-метровій основі з дроту і покривають білою фарбою, вогнями, вогнетривким засобом і великою кількістю блискіток.

Простір для творчості

Під час свят люди з усього світу проявляють свою майстерність, створюючи неповторні подарунки та прикраси, а також ялинки різних форм і розмірів. Наприклад, ось незвичайна прозора ялинка зі смоли та деревини від майстра з Польщі:

Ви теж можете придумати свою дивовижну ялинку, доклавши фантазію і трохи старань.

Читайте далі:

Китайський класичний танець у виконанні колективу Shen Yun — відгуки світових знаменитостей

Що небезпечного у феєрверках та як вони впливають на наше здоров'я

9 найдивовижніших дерев світу — від найбільш високого до найбільш одинокого

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...