ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Комплекс із плетеного бамбука створили для світлового шоу у горах Китаю. ФОТОрепортаж

Велика Епоха

Це було зроблено з метою турботи про гостей світлового шоу, яке проходить у вапнякових горах Гуйліня. Плетений бамбук фахівці компанії LLLab використали для створення навісу і павільйонів біля річки, поряд з якою проходить захід.

Фото: Arch-Exist

Бамбук в якості будівельного матеріалу вибрали не випадково. Ця місцевість вкрита заростями бамбука, тому саме з нього і було вирішено зробити навіс і павільйони.

На думку дизайнерів, зроблені з цього природного матеріалу конструкції не порушують, а доповнюють навколишнє середовище і виглядають в ньому дуже гармонійно. Своїм зовнішнім виглядом вони доповнюють бамбукові зарослі, створені природою.

Фото: Arch-Exist

Поруч із бамбуковим навісом побудовані альтанки, а доріжка, по якій ходять гості заходу, лежить в обрамленні плетених куполів.

Для створення конструкцій було обрано шматки бамбука діаметром від 5 до 8 см, потім вони пройшли попередню обробку. Для початку їх замочували у воді, а потім обпалювали. Завдяки таким маніпуляціям бамбуку можна було надати потрібну форму.

Фото: Arch-Exist

Зовнішній шар будівель складається з бамбукових частин, які сплетені в довільному порядку. А для створення внутрішнього шару застосовано прозорий поліетилен, завдяки якому готова конструкція отримує надійний захист від дощу і сміття.

Фото: Arch-Exist

Через використання натурального матеріалу для будівництва купола вдень ​​виглядають так, ніби є природними елементами. Вночі ж їхній вигляд стає більш ефектним і незвичайним завдяки декоративному підсвічуванню.

Фото: Arch-Exist

Навіс має довжину 140 метрів і тягнеться уздовж берегів річки. Під ним гості свята можуть сховатися від негоди. У ньому також передбачене штучне освітлення. Світильники встановлені біля доріжки, і чим ближче гості підходять до головної сцени, тим яскравішим і виразнішим стає освітлення.

Фото: Arch-Exist

Раніше команда студії LLLab також працювала над кількома іншими об'єктами, наприклад, над одним із пекінських готелів.

Читайте далі:

Shen Yun відроджує давнє танцювальне мистецтво Китаю

Канадський стартап дарує нове життя використаним паличкам для суші, роблячи з них меблі

Новий готель у пустелі Ізраїлю зроблено з огляду на древні традиції цього регіону