• У рамках політики однієї дитини в Китаї незаконно присвоїли $260 млн

  • Понеділок, 30 вересня 2013 року
Чиновники з бюро планування сім’ї незаконно отримали 1,6 млрд юанів (260 млн доларів) штрафів у рамках проведення політики однієї дитини в Китаї, показав аудит.
Політика обмеження народжуваності торкається 63% китайців — порушники закону повинні платити штрафи «соціальної компенсації». Такі штрафи має стягувати департамент з планування сім’ї і передавати місцевій владі, щоб ті сплачували за комунальні послуги та ресурси, які використовує кожна додаткова дитина.
Національний офіс аудиту провів перевірку 45 округів в 9 провінціях Китаю за період з 2009 до 2012 років. Було встановлено, що накладені штрафи витрачалися департаментом планування сім’ї не за призначенням: на такі речі, як бонуси і прийоми.
Перевірка виявила й інші існуючі в цій системі проблеми. Зокрема, були виявлені неправильно заповнені звіти про кількість надпланових дітей, крім того в ряді випадків чиновники вимагали надмірні штрафи.
Десятки юристів нещодавно написали в Національний офіс аудиту відкритий лист, намагаючись з’ясувати, чи досліджувалися всі ці випадки. За словами активістів, фактична сума виписаних незаконних штрафів в країні в 10 разів вище, ніж зазначена у звіті.
Кессі Райан, Велика Епоха
Читайте також:

Китайські жінки радіють — правило «однієї дитини» планують скасувати

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...