• Прямо на даху багатоповерхівки будують красиву віллу

  • П'ятниця, 16 серпня 2013 року
Вілла Чжана Пекін

Ексцентричний пекінський житель побудував величезний будинок, оточений каменями і деревами, на даху 26-поверхового житлового будинку в столиці Китаю. Фото: Mark Ralston/AFP/Getty Images

Китаєць ось уже шість років поспіль будує двоповерхову віллу, оточену камінням, квітами і деревами на даху 26-поверхового житлового будинку в Пекіні.

Звуть пекінця Чжан Біцін. Він власник мережі компаній у сфері медичних послуг. Живе Чжан Біцін на 26-му поверсі будівлі «В» в приміському районі Хайдань, де розташовано багато вищих навчальних закладів. Він вирішив розширити площу свого житла і розпочав будівництво на даху.

Чжан відомий у Китаї тим, що заснував метод лікування акупунктурою, який нібито може вилікувати сотні різних хвороб. За це його з поваги називають «професор».

Вілла Чжана Пекін

Фото: Mark Ralston/AFP/Getty Images

Один з місцевих жителів, який мешкає на тому ж поверсі, що і Чжан, на умовах анонімності повідомив виданню «Ранкова пекінська газета» (Beijing Morning Post): «Відтоді як я оселився тут минулого року, то чую звуки свердління й ударів молотка цілий день і часто прокидаюся вночі через гучну музику — Чжан говорить, що належне йому кабаре розташоване на даху прямо наді мною».

Цей житель поскаржився компанії-власнику будівлі, проте дратівливий шум так і не припинився. «Навіть хоч Чжан і обіцяв мені багато разів, що постелить більш щільні килими і зробить звукоізоляцію підлоги, але нічого не змінилося».

Ще одна сусідка Чжана на прізвище Янь сказала виданню, що Чжан почав будівництво в 2007 році, але і до цього дня звуки свердлильних приладів не замовкають. «Одного разу я вирішила зайти на його віллу, і побачила, що весь дах зайнятий. Та до того ж ще багато труб через нього було поламано. Як наслідок, у багатьох квартирах на 26-му поверсі вода текла зі стелі. Коли йде дощ, ми змушені ставити каструлі, щоб збирати воду, що ллється зі стелі. А в стіні навіть з'явилася тріщина».

Представники компанії, якій належить будівля, сказали газеті, що вони намагалися багато разів поспілкуватися з Чжаном, однак той ніколи не відкриває двері. «Про все це ми чули, але в дев'яти випадках з десяти він стоїть за дверима, а двері не відкриває. Ми не в змозі нічого зробити, оскільки немає контакту з ним», — сказав один зі співробітників компанії.

Коли журналіст видання брав інтерв'ю, Чжан саме перебував на тому ж поверсі. Коли йому сказали про скарги жителів, він відповів: «Оскільки я тут живу, то позовів не боюся. До того ж сюди приходять співати пісні деякі знаменитості, адже їм не заборониш приходити сюди». Коли репортер запитав у нього, що він будує, Чжан сказав: «Не твоя справа».

Співробітники китайської поліції в липні встановили, що вілла будується незаконно і сказали, що викличуть його на допит, про це повідомила державна газета «China News» з посиланням на представника компанії-власника будинку.

Влада затребувала документи, що підтверджують дозвіл на будівництво на даху будинку, однак Чжан відмовився їх надати, повідомляє China News. Згодом влада заявила, що збирається демонтувати споруду, однак, коли це трапиться, ніхто не знає.

Шаньнун Ляо, Велика Епоха

Читайте також:

Хмарочоси Шанхаю схожі на кухонні прилади — китайці

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...