• 146 млн китайців вийшли з компартії, комсомолу та піонерії

  • Неділя, 15 вересня 2013 року
Плакат «Попрощайтесь із КПК»

Учасники акції несуть плакат «Попрощайтесь із КПК» під час параду у Вашингтоні, округ Колумбія, США, 18 липня 2013 року. 16 липня число китайців, які заявили про вихід з будь-яких пов'язаних з компартією Китаю організацій, сягнуло понад 142 мільйонів.

Фото: Edward Dai/Epoch Times

Число китайців, які заявили про вихід з будь-яких організацій, пов'язаних з компартією Китаю, сягнуло понад 146 мільйонів.

Рух виходу з лав компартії, або китайською «Туйдан», почався у грудні 2004 року після публікації серії редакційних статей Великої Епохи «Дев'ять коментарів про комуністичну партію».

Тим, хто виходить з партії, дозволено використовувати псевдоніми, і їхні бажання вийти передають до «Глобального центру виходу з компартії» електронною поштою, факсом, по телефону чи звичайним листом, а також особистим зверненням до сервісних центрів по всьому світу.

Президент «Глобального сервісного центру» пані І Жун сказала про прискорення темпів виходу з компартії Китаю.

«Хвиля виходу з компартії Китаю набирає обертів, — сказала пані І. — З компартії іноді виходять цілими групами, які налічують тисячі чоловік».

Вона пояснила, що ті групи людей виходять з компартії тому, що їхній добробут настільки занепав, що їм важко жити. «І тому вони досить активно шукають нас», — сказала пані І.

На її думку, число 140 мільйонів показує, що загалом китайський народ відмовився від надій, які колись, можливо, були ними покладені на компартію.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...