• Китайці виходять із компартії: заяви за квітень

  • П'ятниця, 26 квітня 2013 року

Примітка редакції: Велика Епоха публікує прямий переклад заяв китайців про «відмову» від Комуністичної партії Китаю (КПК) і її молодіжних організацій. Такі заяви публікуються на сайті Dajiyuan — китайської версії Великої Епохи.

Рух зі зречення від компартії або китайською «Туйдан» («Виходь з партії») почався в кінці 2004 року, незабаром після того, як Велика Епоха опублікувала «Дев'ять коментарів про комуністичну партію», серію редакційних статей, які розкривають природу та історію компартії Китаю.

Заяви відображають ставлення багатьох китайців до компартії, які вже сформували великий громадський рух — насьогодні про свій вихід заявило 137 078 702 чоловіки (на 26 квітня, час 16.47), або близько 10% населення Китаю. Китайці відвертаються від комуністичної партії, що сповіщає про настання нового періоду в історії Китаю.

Нижче наведені відібрані заяви «Туйдан» (про вихід з КПК) китайських громадян за 7—11 квітня 2013 року.

Виходжу з усіх організацій, пов'язаних з Комуністичною партією Китаю

Тут я урочисто заявляю, що вийшов з комсомольської і піонерської організацій. Це було дурістю з мого боку вступити в них, адже насправді я й не вірив у комунізм. Я приїхав до США кілька років тому і поступово дізнався факти, про які в материковому Китаї не почуєш. Тоді я зрозумів, наскільки корумпована КПК: вона завжди обманювала людей. Усі практикувальники [системи самовдосконалення] Фалуньгун, яких я тут зустрів, хороші люди, і вони зовсім не такі, якими їх описує компартія [мається на увазі кампанія з переслідування Фалуньгун, яку здійснює компартія з 1999 року, очорняючи його послідовників — прим.ред.]. Як показує мій досвід, про що б не говорила КПК, насправді все з точністю до навпаки.

А Ся (Ah Xia)

Нью-Йорк

8 квітня 2013 р.

Урочиста заява

Компартія Китаю — дуже зла. Вона довільно і холоднокровно вбивала людей для збереження своєї влади. Ми відмовляємося від КПК, виходимо з неї і ніколи не будемо мати з нею нічого спільного. Ми вибираємо для себе гарне майбутнє.

Сюй Сюгуй, Чжан Юнці, Чжан Аньцюань і ще 62 людини

7 квітня 2013 р.

Заява про вихід з комсомолу і піонерії

Ми вступили в комсомол, однак ніколи не вірили в компартію або комунізм. Ми ніколи не схвалювали комунізм. Тепер ми знаємо, що Бог знищить КПК за її незліченні злочини. Ми впевнені, що цей день настане! Тут ми оголошуємо про те, що виходимо з Союзу молоді, повністю пориваємо з усіма організаціями демона-комунізму і стираємо з себе тавро звіра, чим забезпечуємо собі безпеку і світле майбутнє. Ми чекаємо якнайскорішого настання того дня, коли КПК буде знищена Богом!

Чень Фен, Ван Сінфо, Ван Лі і 7 інших осіб

Провінція Шаньдун

8 квітня 2013 р.

Виходжу з лиходійської організації

Я закінчую навчання за кордоном і повернуся на батьківщину, де при владі перебуває КПК, тому я не смію розкрити своє справжнє ім'я. Тим не менш, я повний рішучості сказати «ні» злу, що коїться. Я вступив у партію з метою знайти краще життя. Крім того, я не знав правди. Тепер я вважаю, що доброта і справедливість — це більш важливі цінності, тому і прийняв рішення вийти з цієї лиходійської організації.

А Тін

10 квітня 2013 р.

Оголошення про вихід з КПК і пов'язаних з нею організацій

Я вірю, що над нами існують божества. У суспільстві, керованому КПК, людська природа стала жадібнішою, холоднішою та нещаднішою. В усьому цьому винен режим компартії. Рано чи пізно КПК буде повалена і Китай стане країною буддійської цивілізації і пристойності.

Цю Мьяо

Ухань, провінція Хубей

10 квітня 2013

Вихід із КПК

За 5 тисяч років у кожній династії існували чесні чиновники. Тільки у компартії 10 корумпованих осіб на кожні 10 посадовців. Цей режим, заснований на корупції, диктатурі кліки із спадковою передачею влади, приречений на знищення. Для мене як ученого потрапити до лав компартії було найбільшою помилкою життя.

Хань Фен

Провінція Хейлунцзян

11 квітня 2013 р.

Оголошення про вихід зі злої компартії, ліги комуністичної молоді та юних піонерів

Компартія — дуже зла і корумпована. Я працював у відділі політичної безпеки при Бюро громадської безпеки. Оскільки довгий час мені там працювати не хотілося, я звільнився. Я не платив членські партійні внески протягом декількох років. Тепер я оголошую про мій вихід з компартії, ліги комуністичної молоді і піонерів.

Ай Вей

11 квітня 2013 р.

Оголошення про вихід з організації юних піонерів

Коли я був молодий, то мимоволі вступив у піонери. Тепер, коли почув правду про насильницьке видаляння органів у послідовників Фалуньгун, я все зрозумів: компартія нелюдська, вона просто знищує людство. Тому я вирішив вийти з усіх її організацій.

Мей Шань

Європа

11 квітня 2013 р.
Підписатися:

Коментарі