• Новозеландець розповів, що він пережив у китайській в’язниці

  • Неділя, 14 червня 2015 року

--

Колишній в'язень Денні Кенсіан (Danny Cancian) за допомогою листків паперу з написами розповідає про свої страждання і несправедливе ставлення до нього під час перебування у китайській в'язниці. Відео: YouTube.com

Примусова праця, тестування на своїй шкірі хімічних препаратів і шок від кулі тазера (електрошокова зброя) у рот — це лише кілька жахів, які можна випробувати на собі, перебуваючи у китайській в'язниці, як каже новозеландець Денні Кенсіан.

Останні майже чотири роки свого життя Кенсіан провів у в'язниці Дунгуань, яку він у своєму відео на YouTube назвав «пекельною безоднею землі». На відео він показує листки паперу з докладною розповіддю про своє перебування у в'язниці. На одному аркуші написано: «Для китайського уряду людське життя не має ніякої цінності і не викликає співчуття»

46-річний чоловік мав свій бізнес у Китаї. Він розповідає, як одного дня в ресторані на нього напало п'ятеро чоловіків. Денні дав відсіч і, захищаючи себе, вдарив одного з нападників так, що в нього стався кровилив у мозок, через що той невдовзі помер. В 2011 році Кенсіан заплатив штраф 90 тис. новозеландських доларів як компенсацію родині померлого і був засуджений до п'яти років в'язниці за вбивство. За хорошу поведінку його звільнили раніше.

«Кожного тижня у в'язниці були люди, які вчиняли самогубство через повішення», — сказав він в інтерв'ю новозеландському виданню Fairfax. — Тому вони були змушені забрати із тюремних камер усі аксесуари, з яких можна було виготовити мотузку».

Він сказав, що тюремна поліція контролює 5400 в'язнів, використовуючи насильство і погрози. Сам Кенсіан зазнав страждань від побоїв, примусової праці, позбавлення сну і їжі, розпиленого перцю, від кулі тазера у роті, а також від перебування в одиночній камері.

В'язні повинні працювати шість днів на тиждень на заводі. «Кожного дня о 5 ранку ми пішки йшли на завод і потім о 7 вечора поверталися...», — розповів він. На сніданок їм подавали рисовий відвар, з’їсти який потрібно було за 10 хвилин. На обід давали рис і варену капусту. Вечеря була не на багато кращою. «Огидні жахливі смердючі продукти, — сказав він. — Для приготування їжі в'язниця зазвичай купує старих мертвих свиней, мертвих тварин і різний мотлох».

Він також став свідком хімічного тестування на в'язнях і сам ледве уникнув участі піддослідного кролика для тестування вакцини проти грипу. «Вони наполягали на тому, щоб ми пройшли тестування. Я сказав їм: „Ні в якому разі… я не дозволю випробовувати на мені медичні препарати».

Після звільнення Кенсіану сказали, що йому можуть заборонити повернутися до Китаю протягом п'яти років. «На це я сказав їм, що вони можуть цей термін подовжити до 500 років, тому що я вже ніколи не ступлю на землю Китаю», — відповів він.

Кессі Райан, Велика Епоха

Читайте також:

Мати киянина на межі смерті в китайській тюрмі

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...