• Друкарню Великої Епохи намагалися зламати в Гонконзі

  • Четвер, 28 лютого 2013 року
Минулої суботи троє невідомих намагалися проникнути до друкарні Великої Епохи в Гонконзі. Це третій подібний випадок за останні п'ять місяців. Керівник друкарні вважає, що ці інциденти організовані китайським режимом.

Коли керівник друкарні Менді (повне ім'я опущено на її прохання) в понеділок 25 лютого зайшла на роботу близько півночі, то помітила, що металеві ворота біля входу в друкарню зігнуті. На воротах залишилися подряпини, а замок був зламаний.

Вона викликала поліцію. Однак, обстеживши приміщення і сліди злому, поліція заявила, що всередину будівлі ніхто проникнути не намагався.

Пізніше після того, як Менді вивчила запис камери спостереження, вона побачила, що близько 8 годин ранку 23 лютого кілька чоловіків у масках намагалися зламати двері друкарні.

Наприкінці жовтня 2012 року для злому вхідних дверей друкарні зловмисники використали свердло, але також не змогли проникнути всередину.

Ще один випадок стався під Новий рік. Друкарня розташована на 13-му поверсі будівлі фабрики. Близько півночі 31 грудня 2012 року семеро осіб розбили вхідні скляні двері.

Після того, як зловмисники проникли в будівлю, вони нанесли грим на обличчя, одягли сонцезахисні окуляри, маски та рукавички і зайшли в ліфт. В руках вони тримали сумки з інструментами. Співробітники служби безпеки будівлі не помітили розбиті двері. Через динамік у ліфті вони запитали зловмисників, як вони увійшли в ліфт, якщо вхідні двері були замкнені.

Охоронець викликав поліцію і вирушив оглянути хол. Потім він побачив, як семеро осіб вибігають з ліфта в сторону розбитих дверей. Через кілька хвилин прибула поліція.

У поліції керівнику друкарні сказали, що ці сім чоловік, мабуть, не збиралися щось красти, але можливо хотіли зупинити роботу друкарні. Вони попросили її бути обережною.

«Велика Епоха докладає зусиль, щоб розкрити характер комуністичного режиму», — говорить Менді. — Я майже впевнена, що цих хлопців 23 лютого надіслав китайський режим. Було видно, що ці парубки добре знайомі з обстановою. По записах камери спостереження стає зрозуміло, що вони гарно підготувалися. Деякі вартували ліфт з обох сторін. Всього вони пробули там близько 13 хвилин».

Поліція попросила у неї відеозапис камери спостереження. «Вони постараються зробити все можливе, щоб зловити зловмисників і покарати їх за законом», — сказала керівник друкарні.

У понеділок на місце події прибуло декілька слідчих і співробітників кримінального відділу. Представник компанії, яка забезпечує безпеку в будівлі, заявив, що вони планують збільшити кількість співробітників у цьому місці.

Найпотужніший напад на друкарню в Гонконзі відбувся в 2006 році. Ввечері 28 лютого друкарню Великої Епохи в Гонконзі зламали кілька зловмисників — вони розбили скло вхідних дверей і проникли всередину.

За той час, поки співробітники друкарні дзвонили в міліцію, комп'ютеризована машина форматування вартістю 1 млн гонконгських доларів (близько $128 тис.) була виведена з ладу. Роботу друкарні довелося тимчасово зупинити. Відтоді гонконгська друкарня Великої Епохи вжила заходів для захисту від потенційних вандалів.

Шеррі Лінь, Велика Епоха

Читайте також:

Сайт Великої Епохи спробували зламати за критику китайської компартії

Підписатися:

Коментарі