• Хмарочоси Шанхаю нагадують кухонні прилади

  • Неділя, 13 жовтня 2013 року
Три хмарочоси, які мали стати гордістю Шанхаю та доповнити місцеві горизонти, стали об’єктами кепкувань: люди говорять, що вони схожі на кухонні інструменти вінчик, відкривачку для пляшок та кулінарний шприц.
Три будівлі — Шанхайська вежа, Шанхайський всесвітній фінансовий центр та вежа Цзінь Мао — стоять поруч.
Шанхайська вежа, яку в народі прозвали «віночком», перебуває в стадії будівництва і в готовому вигляді має сягнути 632 метрів у висоту. За задумом, вона складатиметься зі 121 поверху надземної частини та 5 поверхів підземної. В наземній частині буде міститися глядацька аудиторія висотою в 5 поверхів. По завершенню будівництва Шанхайська вежа має стати найвищою спорудою в Китаї та другим за висотою хмарочосом у світі.
«Відкривачка» — це Шанхайський всесвітній фінансовий центр, висота якого становить 492 метри. Споруда має 101 поверх над землею.
«Кулінарний шприц» — це найменша з трійці будівель башта Цзінь Мао, висота якої становить 420,5 метрів. Її надземна частина має 88 поверхів, або 93 поверхи, якщо рахувати разом із вежею.
Ці три споруди викликали палке обговорення в Інтернеті. Багато людей почало жартувати щодо вигляду цих будівель, говорячи про те, що їх спроектували любитель випити, домогосподарка та потенційний лікар.

Читайте також:

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...