• Чоловік стверджує, що від нього народилася половина дітей села

  • Субота, 14 вересня 2013 року
Чиновник комуністичної партії заявляє, що він — батько половини дітей, народжених в одному селі в західній китайській провінції Хенань.

79817697-676x450.jpg

Фото: Peter Parks/AFP/Getty Images

Як повідомляє газета «Женьмінь Жибао», чиновник під псевдонімом Да Вань сказав: «У цьому селі половина дітей — мої». Він має на увазі поселення приблизно за 80 км на південний захід від міста Саньменься.

Правдивість твердження неможливо підтвердити незалежним шляхом, хоча багато статей про цю історію в різних ЗМІ, наприклад Sina News, зазнали цензури.

У сільській місцевості Китаю це звичайне явище, коли один або обоє батьків їдуть у місто в пошуках роботи, через що виникла величезна кількість покинутих сімей. В результаті, з’явилися різні соціальні проблеми, зокрема, багато дітей не отримують належного виховання чи освіти.

Відповідно до публікації в «Женьмінь Жибао», чиновник компартії Китаю Да Вань чекав, коли чоловік певної жінки виїжджав на заробітки, а потім сам домагався її як чергової жертви. Однак журналіст зазначив, що місцеві жителі села більш стурбовані незаконним захопленням їх власності, ніж сексуальними домаганнями. За його словами, справжньою метою чиновника, можливо, є придбання землі.

Згідно з дослідженням, згаданим у статті, більше половини «кинутих дружин» в Китаї ніколи не відвідували своїх чоловіків, що працюють у містах, а 20% таких жінок не зберігають вірність. У публікації стверджується, що наразі близько 47 млн китайських жінок кинуті в селах.

Користувачі Мережі активно відреагували на цю новину, залишивши численні коментарі в китайському аналогу Twitter — Sina Weibo. Житель з провінції Хенань написав: «Сумно, огидно, жахливо!». Ще один користувач провінції Ганьсу запитує: «Що ми можемо зробити, щоб запобігти такому падінню моралі?».

«Чи не схоже це на „Холодну гору“?» — пише блогер провінції Сичуань, маючи на увазі кінокартину, яка розповідає про Громадянську війну в США. У той час частина солдатів «Домашньої гвардії» тероризувала жінок і дітей, чиї чоловіки були змушені відправитися на війну проти Півночі.

Аріель Тань, Кессі Райан, Велика Епоха
Підписатися:

Коментарі