• Тисячі послідовників Фалуньгун вишукувалися в «живий портрет» свого майстра

  • Понеділок, 28 листопада 2011 року
У столиці Тайваню Тайбеї 26 листопада тисячі послідовників медитативної практики Фалуньгун у яскравому одязі вишикувалися в «живий портрет» свого духовного наставника Лі Хунчжи.

Фото: The Epoch Times

«Живий портрет» засновника Фалуньгун. Фото: The Epoch Times

«Живий портрет» засновника Фалуньгун розмістився біля Меморіалу Чан Кай-ши на площі Свободи, в центрі Тайбея. На картині він сидить у позі медитації на золотисто-білій квітці лотоса і виконує мудру (спеціальні жести рук при медитації).

По обидва боки портрета послідовники Фалуньгун утворили два ієрогліфи «да» і «фа», які разом перекладаються як «Великий закон». Згідно з ученням Фалуньгун (інша назва Фалунь Дафа), принцип школи «істина, доброта, терпіння» є найвищою властивістю всесвіту або «великим законом».

У масштабному проекті брали участь більше 7 тис. прихильників цього духовного руху з 13 країн, які приїхали в Тайвань для участі у щорічній Азійській конференції обміну досвідом у вдосконаленні за школою Фалуньгун.

Спроектував «живу картину» послідовник Фалуньгун У Цінсян. Він розповів кореспонденту Великої Епохи, що подібні зображення він і його однодумці створювали і раніше, проте образ людини, портрет їхнього майстра — вперше.

За даними Інформаційного центру Фалунь Дафа, за цим методом практикують у 114 країнах світу, включаючи автономні регіони КНР — Тайвань, Гонконг і Макао. Проте в материковому Китаї, де і був вперше представлений Фалуньгун у 1992 році, влада вже більше 12 років здійснює переслідування послідовників Фалуньгун, кидаючи їх у в'язниці і відправляючи у виправно-трудові табори.

Згідно з даними Інформаційного центру, масові репресії ініціював в 1999 році голова КНР на той час Цзян Цземінь, який заздрив великій популярності Фалуньгун серед китайського населення — понад 70 млн, що перевищило кількість членів комуністичної партії.

Уряд Тайваню, на відміну від влади Китаю, підтримує Фалуньгун. За словами організаторів, всього на острові за методом займаються близько 700 тисяч чоловік.
Підписатися:

Коментарі