• Тайфун «Муйфа» завдав Китаю мільярдні збитки

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 8 серпня 2011 року

Від тайфуну «Муйфа», що розбушувався у Китаї 6–7 серпня, перекинувшись з Японії, постраждали 357 000 жителів у східно-китайській провінції Чжецзян.

У ці дні Китай пережив справжній «кінець світу», передають ЗМІ Китаю. Швидкість вітру в центрі вихору досягала 162 км/год. Епіцентр тайфуну був у 300 км на північному заході від Шанхаю, який зі швидкістю 23 км/год пройшов через Східно-Китайське море на північний захід країни.

Хоча тайфун «Муйфа» втратив частину своєї сили на шляху до Східного Китаю, але сильний тропічний шторм завдав великих руйнувань провінції Чжецзян. У цьому населеному пункті вихор зруйнував 169 будинків, затопив близько трьох тисяч гектарів полів, пошкодив кілька дамб та 9 автодоріг. Економічні збитки від стихійних лих уряд оцінює в 1,87 млрд юанів.

Нагадаємо, надпотужний тайфун «Муйфа» бушував над островом Окінава в Японії з п'ятниці. Хвилі тут досягали 11 метрів. За останні 30 років в районі Матобо випала рекордна кількість опадів. Залишилися без електрики 92 тисяч будинків. Постраждало більше 30 японців.

«Муйфа» — це вже дев'ятий даної серії тайфун цього року.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...