• На нафтопереробному заводі в Китаї стався потужний вибух

  • Середа, 13 липня 2011 року
Вибух на нафтопереробному заводі в Хуейчжоу китайської провінції Гуандун стався на світанку 11 липня, і викликав велику пожежу. Однак пожежу загасили, ніхто не постраждав, повідомляють місцеві ЗМІ.

Потужний вибух прогримів на нафтопереробному заводі в результаті витоку з переробного обладнання. Полум'я піднялося вгору на 90 метрів. Мешканці прилеглих районів у паніці кидали свої будинки. Велика пробка утворилася на дорозі біля нафтобази, що належить Китайській національній офшорній нафтовій компанії.


40 пожежних машин загасили пожежу, але сильний димовий туман довго не розсіювався. Місце аварії знаходиться в 40 км від атомної електростанції.


Китаєць Лю став свідком події: «Величезна будівля заповнено маслом.Усі боялися наступних вибухів. Усім жителям, які були неподалік від заводу, вдалося втекти. Полум'я було дуже велике, сотні людей бігли у напрямку до міст Хуейчжоу і Даньшуй. Численні їхали на мотоциклах. Я пішов звідси в 4:30 ранку і повернувся додому о 9:00».


Інша жінка теж була свідком вибуху: «Приблизно о 4:10 ранку почалася велика пожежа, яку було видно за кілька кілометрів. Ми дуже нервували і турбувалися, щоб не відбулися подальші вибухи. Таким чином, одні люди поїхали на автомобілях, а інші кинулися до автобусної станції. Поліція заблокувала дороги, і проїхати можна було важко».


Як з'ясувалося, це друга поспіль аварія в Китайської національної офшорної нафтової компанії. У червні цього року стався витік нафти під час буріння свердловини в морі Бохай, в результаті якої нафтова плівка покрила 97 кв. км і ще було забруднено 518 кв. км. Інцидент стався ще 4 червня, але не був відомий громадськості до 1 липня.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...