• Вчителя школи в Китаї правоохоронці побили помилково

  • Субота, 7 травня 2011 року
3 травня вчитель середньої школи в китайській провінції Сичуань, їхав на церемонію нагородження кращих учителів. Його обступили семеро чоловік і почали бити. Наприкінці виявилося, що це поліцейські, які помилились.

Як розповідають очевидці, на вчителя Юй Хуея накинулися семеро чоловік у цивільному і почали бити його. Хтось з перехожих пригрозив викликати поліцію. Тоді один з нападників заявив: «Яку поліцію ти будеш викликати? Ми якраз поліцейські».

Інцидент стався в повіті Сєхун, біля будівлі, в якій повинна була відбутися урочиста церемонія. Не менше 10 викладачів вибігли з будівлі і спробували зупинити побиття свого колеги, кричачи правоохоронцям, що це вчитель. Проте це не зупинило їх.

Поступово людей зібралося більше. Поліцейські прийняли це до уваги і надівши вчителю наручники, підхопили його під руки і потягли в машину.

Більше 100 викладачів оточили автомобіль і не давали їм виїхати, вимагаючи пред'явити посвідчення. На що поліцейські не показавши свої документи, забрали мобільний телефон у одного із вчителів, який фотографував їх, після чого почали погрожувати останньому розправою.

У процесі тасканини викладачі камінням розбили вікно в автомобілі і витягли з нього свого колегу.

Незабаром приїхали ще поліцейські і чиновники з управління громадського порядку. Разом з ними приїхали і посадові особи управління освіти. Люди вимагали пояснень, але посадовці, які прибули тільки почали захищати поліцейських і увели їх.

Після того, як всі розійшлися вчителям повідомили, що нападники, які виявилися дійсно поліцейськими були з селища Тайхе і що вони помилились і затримали не ту людину. Чиновник управління безпеки сказав, що помилкові затримання - це цілком поширене явище і що в їх повіті щороку 20% усіх затриманих затримують помилково.

Постраждалий учитель китайської мови і літератури отримав численні травми і удари на тілу, а також травму голови.

Під час інциденту колеги потерпілого повідомляли за номерами за телефонів про його побиття місцевим ЗМІ. Однак кореспонденти не приїхали. Ймовірною причиною не зацікавленості видань у такому матеріалі могло стати його розбіжність з рухом по підтриманню стабільності в «гармонійному суспільстві», який ініційований владою.

Після того, що сталося, вчителі та учні стали розповідати про побиття в мережі Інтернет, а також публікувати фотографії з місця події. Але всі їхні повідомлення негайно видаляють модератори сайтів, відповідно до встановлених правил Інтернет-цензури.

 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...