• У комуністичному Китаї до влади намагається пройти демократ

  • Понеділок, 2 травня 2011 року
У комуністичному Китаї демократичний активіст Гуань Гуйлінь висунув свою кандидатуру на вибори до місцевої ради. За це влада пригрозила йому в’язницею, незважаючи на значну підтримку демократа серед місцевого населення.

Таке рідкісне явище для політичної системи КНР сталося в селі Цаоюань провінції Хунань на передодні виборів депутатів до місцевої влади - місцевих зборів народних представників (МЗНП).  Вибори до МЗНП мають відбутися в середині травня поточного року.

За словами демократа Гуаня йому зателефонував голова партійного комітету селища Гуаньцзя, влада якого розповсюджується і на село Цаоюань та сказав: «Великі двері в'язниці компартії відкрилися для тебе». Також він настійно порадив Гуаню не висувати свою кандидатуру на виборах.

Після цього, вночі будинок Гуаня оточила група людей на чолі з місцевими чиновниками. Вони погрожували знищити автомобіль та інше майно самовисуванця, якщо він не зніме свою кандидатуру.

Проте їх погрози не зломили безпартійного кандидата у депутати. «Я вирішив висунути свою кандидатуру на виборах до місцевої ради без належності до якої-небудь партії. Я просто хочу служить народу», — каже Гуань. «Нині чиновниками стають тільки заради особистого збагачення та для отримання влади – провадить він далі, - я не хочу цього, я хочу взяти на себе відповідальність за поліпшення життя людей і зробити це сенсом свого життя».

Як розповіли опитані кореспондентом The Epoch Times місцеві жителі, Гуань неодноразово допомагав селянам захищати свої права і більшість жителів села підтримує його кандидатуру.

 
Гуань склав передвиборчу програму, яка припала до душі багатьом жителям села. Зокрема, він обіцяє вкласти бюджетні кошти в будівництво мостів, доріг і гідротехнічних споруд у селі, а також надавати матеріальну допомогу бідним сім'ям.

У разі його обрання, він обіцяє відкрити інформацію про фінансовий стан та витрати села; збирається розподіляти грошові ресурси суворо за законом або ж шляхом прийняття рішення на зборах селян.

Зазнаючи неабиякий тиск з боку влади, Гуань усе ж таки сподівається не лише взяти участь у виборах, а й перемогти на них.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...