• Серія вибухів пролунала біля адміністративних будинків у Китаї

  • П'ятниця, 17 червня 2011 року
Серія вибухів пролунала біля будинків місцевих адміністрацій по всьому Китаю, у тому числі п'ять – у м.Фучжоу провінції Цзянси, та один зовсім недавно в Тяньцзині. При цьому влада намагається заблокувати всі новини про ці події і відвернути увагу громадськості. Однією з причин вибухів є примусове знесення будинків простих жителів партійними чиновниками.

Останній вибух стався 10 червня перед муніципальним будинком в Тяньцзині, в результаті двоє людей отримали незначні травми. Інформатор повідомив Радіо Sound of Hope, що вибухнули дві бомби, і влада направила туди великий контингент поліції для наведення порядку і контролю над ситуацією з метою запобігання витоку інформації.

У той же день, близько полудня, ще один вибух пролунав у південній китайській провінції Хунань, в поліцейській дільниці Чжухай у містечку Хуанши, зрівнявши з землею чотириповерхову будівлю. Про цей інцидент нічого невідомо. 10 червня Радіо Вільна Азія повідомило, що про нього немає жодної офіційної інформації.

На світанку 9 червня стався вибух біля поліцейської дільниці в місті Чженчжоу провінції Хенань у Центральному Китаї. Влада заявила, що він стався спонтанно в результаті займання добрив, одна людина отримала травми.

26 травня п'ять вибухів привернули широку увагу громадськості. Піти на це Цянь Мінсу змусило те, що його будинок двічі примусово зносили, і за десять років він втратив і майно, і сім'ю. У своєму мікроблозі Цянь писав до проведення вибухів, що не хотів би розділити долю Цянь Юньху (старости, якого розчавили вантажівкою, коли він виступив проти захоплення земель чиновниками) або Сюй Ву (якого помістили в психіатричну лікарню і чотири роки піддавали жорстокому катуванню).

Нагадаємо, що останнім часом у Китаї зростає соціальна напруга і почастішали конфлікти з владою. Великомасштабні заворушення з середини травня відбулися в різних районах по всьому Китаю, від Внутрішньої Монголії до південного міста Гуанчжоу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...