• Незаконні фонди на мільярди доларів виявлені в Китаї

  • Олег Лотосов | Велика Епоха
    Понеділок, 31 січня 2011 року
Менш ніж за два роки в партійних органах, на держпідприємствах та держустановах Китаю було виявлено понад 40 тис. незаконних «маленьких скарбниць» на загальну суму понад 20 млрд юанів ($2,8 млрд).

Нещодавно міністерством фінансів  Китайської  Народної Республіки, дисциплінарним комітетом ЦК КПК та ревізійною комісією опублікований спільний звіт у якому йдеться, що в період з квітня 2009 року по грудень 2010 року були проведені масштабні перевірки фінансового стану держустанов, держпідприємств, партійних осередків і громадських організацій в усій країні, повідомила 29 січня газета «Цзіньхуа Шибао».

У звіті говориться, що в урядових і партійних органах було виявлено 25 738 незаконних «маленьких скарбниць» на суму 12,786 млрд юанів, у зв'язку з чим адміністративне покарання зазнали 2 669 осіб, у громадських об'єднаннях і на державних підприємствах фактів таких запасів виявлено майже 20 тис. на суму 8,849 млрд. юанів.

Ці «маленькі скарбниці» використовувалися на додаткові премії чиновникам, проведення банкетів, компенсацію витрат установ, а також на особисті витрати чиновників.

Надходили ці гроші з різних незаконних зборів з громадян, штрафів та незаконних угод, зазначено у звіті.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...