• В економічно розвиненій провінції Китаю мільйони людей живуть у будинках з солом'яними дахами

  • Середа, 22 вересня 2010 року
Чиновник китайської провінції Гуандун на спеціальних зборах повідомив, що в провінції проживає більше 700 тис. убогих родин, а більше 2 млн сімей живуть у глиняних будинках з солом'яними дахами.

«Жителі гірських районів бідні настільки, що навіть важко в це повірити», - сказав Чжан Юаньї, член Народної політичної консультативної ради на засіданні, присвяченій економічному розвитку селищ і сіл провінції Гуандун.

Як повідомляють китайські ЗМІ, у своїй доповіді чиновник відзначив, що ВВП на душу населення найбільшого промислового району дельти Перлової ріки провінції в 4,04 рази більше, ніж у селах, а різниця доходів сільських і міських жителів за 9 років збільшилася з 2,67 до 3,12 рази.

На сьогодні у цій провінції, яка вважається однією з найбільш економічно розвинених у Китайській Народній Республіці, налічується 3409 сіл, населення яких живе в бідності і становить 3,165 млн чоловік, а 2,256 млн. сімей живуть в глиняних будинках із солом'яними дахами, говориться в доповіді.

Чжан також сказав, що хоч навіть влада і розробила плани щодо переселення цих людей у нові будинки, але робота йде дуже повільно і що такими темпами весь процес може затягнутися на 50 років.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...