Вівторок, Січ 18, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Tesla має намір заборонити ігри на екранах у автомобілях, що рухаються

П'ятниця, 24 грудня 2021 року

Вінс Паттон, новий власник Tesla, демонструє, як він може грати у відеоігри на консолі автомобіля під час руху на закритій трасі в Портленді, штат Орегон, 8 грудня 2021 року. (Gillian Flaccus/AP Photo)

Під тиском американських регуляторів автомобільної безпеки компанія Tesla погодилася припинити дозволяти грати у відеоігри на центральних сенсорних екранах під час руху автомобілів.

Національна адміністрація безпеки дорожнього руху повідомила, що компанія надішле оновлення програмного забезпечення через Інтернет, щоб функція під назвою "Passenger Play" була заблокована і не працювала під час руху автомобіля.

Цей крок відбувся через день після того, як агенція оголосила, що почне офіційне розслідування у зв'язку з побоюваннями з приводу абстрактного водіння через відеоігри Tesla, в деякі з яких можна грати під час руху автомобіля.

Прессекретар агентства заявила, що зміни відбулися після того, як регулятори обговорили з компанією Tesla проблеми, пов'язані з системою. Перше оновлення вийшло в середу в рамках святкового випуску програмного забезпечення Tesla, а решта автомобілів має отримати його сьогодні.

У заяві йдеться, що керування NHTSA регулярно обговорює інформаційно-розважальні екрани з усіма автовиробниками. У четвер було залишено повідомлення з проханням прокоментувати заяву компанії Tesla, яка розпустила свій відділ зв'язків зі ЗМІ.

Агентство заявляє, що його розслідування функції Tesla продовжуватиметься навіть після оновлення. Незрозуміло, чи вимагатиме NHTSA від Tesla офіційного відгуку після оновлення. У минулому агентство запитувало Tesla, чому від неї не потрібно проводити відкликання автомобілів з оновленням програмного забезпечення, пов'язаного з безпекою.

У середу агентство оголосило, що офіційно досліджуватиме екрани Tesla після того, як один власник з Портленда, штат Орегон, подав скаргу, виявивши, що водій може грати в ігри під час руху автомобіля.

Агентство заявило, що функція "Passenger Play" може відволікати водія та підвищувати ризик аварії.

Розслідування охоплює близько 580 000 Tesla Models S, X, Y та 3 2017-2022 модельних років.

У документах, що детально описують розслідування, NHTSA повідомило, що функція "Passenger Play" стала доступною з грудня 2020 року. До цього включення гри було можливим лише тоді, коли автомобілі знаходилися на стоянці.

За матеріалами The Epoch Times USA

Comments   

загрузка...