Вівторок, Січ 18, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Toyota припинила виробництво в Японії, оскільки закінчилися запчастини

Субота, 11 грудня 2021 року

Співробітник Toyota Motor Corp. працює на конвеєрі автомобіля на паливних елементах Mirai (FCV) на заводі компанії Motomachi в Toyota, префектура Айті, Японія, 17 травня 2018 р. (Issei Kato/Reuters)

Toyota Motor Co. у п'ятницю збільшила кількість зупинок виробництва на деяких заводах у Японії через брак компонентів, що відвантажуються із заводів запчастин у Південно-Східній Азії.

Останні зупинки скоротять випуск автомобілів на 9 000 одиниць і торкнуться виробництва моделей Lexus та повнопривідного Land Cruiser, йдеться у пресрелізі Toyota.

Попри обмежений характер скорочень, Toyota намагається надолужити втрачене внаслідок збоїв у ланцюжку постачань у Малайзії та В'єтнамі, які змусили її скоротити випуск автомобілів, всупереч тому, що попит на автомобілі на таких ринках, як Китай, відновився після припинення блокування через коронавірус.

Найбільший у світі виробник автомобілів за обсягом виробництва заявив, що він дотримується встановленої у вересні мети річного виробництва та до кінця березня випустить 9 мільйонів автомобілів.

"Ми хотіли б зберегти обсяг виробництва на рівні 9 мільйонів одиниць, але ми уважно слідкуватимемо за ситуацією", — сказав представник Toyota.

За матеріалами The Epoch Times USA

Comments   

загрузка...