П'ятниця, Жов 22, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Річард Гір дасть свідчення на суді проти ексміністра Італії

Вівторок, 28 вересня 2021 року

Маттео Сальвіні (MIGUEL MEDINA/AFP/Getty Images)

Колишній міністр внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні, якого судять за його ставлення до біженців і мігрантів, очікує, що голлівудська зірка Річард Гір дасть свідчення на суді. "Річард Гір буде свідчити проти мене в суді у справі "Open Arms" (Відкриті обійми) 23 жовтня в Палермо", — цитує Сальвіні італійське інформаційне агентство Ansa в неділю.

Глава італійської партії Лега сказав про голлівудську зірку: "Я знаю його як актора, але я не розумію, який урок він хоче мені дати", — сказав Сальвіні. "Якщо хтось хоче зробити з судового процесу видовище і хоче побачити Річарда Гіра, хай іде в кіно, а не в зал суду".

Судовий процес проти Сальвіні за звинуваченням в позбавленні волі і зловживанні службовим становищем розпочався 15 вересня в Палермо, Сицилія, а потім був перенесений на 23 жовтня. Якщо колишній міністр буде визнаний винним, йому загрожує до 15 років позбавлення волі.

У серпні 2019 року Сальвіні відмовив у вході на шість днів в порт Лампедуза іспанському судну неурядової організації Open Arms зі 147 мігрантами на борту. Мігранти змогли покинути судно тільки після того, як італійська прокуратура розпорядилася про це.

В той час Гір прибув на борт судна Open Arms і звернув увагу на тяжке становище біженців і мігрантів.

Источник: The Epoch Times

Comments   

загрузка...