ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Пиво, виготовлене до коронації 1937 року, продадуть на аукціоні (ВІДЕО)

Велика Епоха

Пиво для короля, який так і не був коронований.

За традицією коронаційного пива ель Едуарда VIII був приготований якраз до його коронації, призначеної на 12 травня 1937 року.

Але його зречення за п'ять місяців до заходу завадило продажу пива.

Знову виявлену в підвалі пивоварні Greene King 2011 року партію занедбаного елю тепер буде виставлено на аукціон.

"Мені так цікаво думати про цю дивовижну схованку з пивом, про цю секретну схованку з пивом під льохом", ─ каже історик Кейт Вільямс.

"Кожен історик мріє знайти секретний архів. А це секретний архів того, що вони насправді пили в 1936 році. Тому що ми можемо знайти листи, ми можемо знайти щоденники, ми можемо знайти одяг, але ми не можемо знайти справжню їжу. речі, які люди їдять, тому що їх з'їли. Вони були п'яні. І ось що так дивно, знайти це справжнє пиво 1936 року".

Виручені кошти підуть у The Prince's Trust, британську благодійну організацію, засновану Карлом III для допомоги молоді.

11 грудня 1936 року Едуард VIII оголосив про своє зречення по радіо BBC.

"Я виявив, що не можу нести важкий тягар відповідальності і виконувати свої обов'язки короля без допомоги і підтримки жінки, яку люблю", — сказав він.

Роман між королем Едуардом VIII і Волліс Ворфілд Сімпсон, який Вінстон Черчилль назвав "однією з найвеличніших історій кохання в історії", викликав гнів Англії і потряс Британську імперію.

Едуард VIII підписав документ про зречення від престолу 10 грудня 1936 року, який набув законної сили наступного дня.

Зв'язок тримався в секреті два роки.

Це стало надбанням громадськості після того, як Едуард вступив на престол у січні 1936 року після смерті свого батька, короля Георга V, і розділив уряд, королівський двір та імперію.

Величезні натовпи зібралися біля Букінгемського палацу за і проти роману.

Прем'єр-міністр Стенлі Болдвін пригрозив піти у відставку, і англіканська церква була обурена.

Прем'єр-міністри Південної Африки, Канади та Австралії, тодішніх коронних володінь, пригрозили відокремитися.

Болдвін нарешті поставив 41-річного холостяка короля перед вибором: місіс Сімпсон чи трон. Він обрав перше, зрікся престолу, і вони почали життя у вигнанні.

Вони одружилися у Франції 1937 року.