ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

35 депутатів Кіровоградської облради вимагають звільнити голову облради Сергія Шульгу

Велика Епоха

Новини Кропивницький
Новини Кропивницький


31 березня, на п'ятнадцятій сесії Кіровоградської обласної ради стався скандал, що закінчився зривом сесії, повідомляє портал Новини Кропивницький.

Депутат Олександр Горбунов запропонував розглянути питання про звільнення голови обласної ради Сергія Шульги.

"Пропозиція викликана тим, що, мабуть, не вдалося Сергію Павловичу об'єднати зусилля і об'єднати фракції. На сьогодні більшість депутатів вимагає поставити це питання на голосування", — заявив Горбунов.

Більшість депутатів підтримали Горбунова і зажадали поставити на порядок денний питання про звільнення Сергія Шульги. 35 із 54 депутатів висловили недовіру голові облради.

Водночас депутатка від забороненої партії ОПЗЖ Лариса Давиденко висловилася проти звільнення Шульги, назвавши таку пропозицію безпідставною, а винесення її на розгляд сесії - незаконною. Давиденко запропонувала зробити 10-денну перерву в сесії. Вона навіть намагалася зірвати проведення сесії, відібравши в голови облради та його заступника картки для голосування.

Після годинної перерви депутати знову надали документи, але в облраді заявили, що комплект документів не повний. Голова облради хотів повернутися до порядку денного, але більшість депутатів наполягали на продовженні обговорення питання про звільнення Сергія Шульги.

Далі була ще одна перерва, яка не принесла бажаного результату. Загалом сесія переривалася 4 рази.

Сергій Шульга поставив на голосування питання про зміни до обласного бюджету, але депутати проігнорували його, продовживши наполягати на його звільненні.

"Шановні колеги, я заявляю від імені фракції "Батьківщина", що голова обласної ради заблокував роботу сесії, і депутати нашої фракції не братимуть у ній участі, доки Сергій Шульга не проводитиме її в законний спосіб", — зазначив лідер фракції Олександр Чорноіваненко.

У результаті більшість депутатів, за винятком 20 осіб, покинули сесійну залу.

Пізніше Шульга заявив, що прохання про його звільнення було подано з порушенням регламенту, потрібно було подати його за 10 днів до сесії. На цій сесії депутати висунули питання про його звільнення спонтанно.

На п'ятнадцятому сесійному засіданні Кіровоградської обласної ради, яке зрештою було зірвано, депутати мали розглянути 29 питань, серед яких питання про внесення змін до обласного бюджету, а також про роботу підприємства "Дніпро-Кіровоград" і закупівлю гамма-терапевтичного апарату для онкологічного центру.