ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Орландо Блум зустрівся з Володимиром Зеленським (ВІДЕО)

Велика Епоха
Офіс президента. Зустріч із послом доброї волі ЮНІСЕФ Орландо Блумом. (president.gov.ua)

Орландо Блум несподівано з'явився в Україні на вихідних і навіть завітав на зустріч із президентом Володимиром Зеленським до Президентського палацу.

Блум протягом трьох днів подорожував Україною виконуючи свої обов'язки посла доброї волі ЮНІСЕФ ─ організації Організації Об'єднаних Націй, яка надає міжнародну гуманітарну допомогу дітям.

Під час поїздки Блум відвідав Ірпінь, Демидів та Київ, де зайшов до палацу і тепло привітав Президента України.

Обговорили як вони можуть допомогти українським дітям, поки вирує російська війна.

Блум сказав: "Побачити дітей, побачити в їхніх очах - це відчутно - занепокоєння... і все ж таки сила українського народу справді вселяє благоговійний трепет".

Він продовжив: "І, звичайно ж, причиною цього є ваші повідомлення. Тож чудово бачити, як ви тримаєте цю країну".

На сьогодні 465 українських дітей було вбито під час війни і ще близько 14 000 було викрадено і депортовано до Росії. Лише близько 125 з них були відправлені назад в Україну.

Блум сказав Зеленському, що ЮНІСЕФ серйозно займається питанням про зниклих українських дітей, тоді як чоловіки говорили про необхідність створення прийомних сімей замість групових будинків для дітей.

Потім Блум перейшов до теми Володимира Путіна, назвавши його військовим злочинцем. Він резюмував свої почуття до російського президента так: "Звичайно, того, кого не згадати, зробили через це військовим злочинцем. І те, що відбувається, настільки жахливо".

Перед відходом Блум вручив Зеленському подарунок від свого буддійського наставника та особисте послання від мами... "Твоя поразка була б поразкою надії, отже, ти маєш перемогти".