ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Британський педофіл засуджений до довічного ув'язнення

Велика Епоха
Недатоване зображення Мартіна Армстронга, який був засуджений за зґвалтування та інші злочини, пов'язані з сексуальним насильством над дітьми, й був засуджений до довічного ув'язнення в суді Кардіффа Краун, Уельс, 4 січня 2023 року. (National Crime Agency)

Британського педофіла, який 2010 року піддавав сексуальному насильству малолітніх дітей та викладав їхні зображення в «темну павутину», було засуджено до довічного ув'язнення після того, як міжнародне розслідування нарешті вирахувало його.

50-річний Мартін Армстронг визнав себе винним у низці злочинів, включно з 20 епізодами зґвалтування дітей у віці до 13 років, і в середу в суді Кардіффа його засудили до довічного ув'язнення з мінімальним терміном у 14 років.

У 2010 році фотографії насильства над дитиною вперше розмістили на сайті в «темній павутині» під назвою The Love Zone, який використовували педофіли для обміну зображеннями й вихваляння своїми збоченими подвигами.

Три роки потому Федеральна поліція Австралії передала їх у Національне агентство по боротьбі зі злочинністю Великої Британії (NCA), вважаючи, що вони надійшли зі Сполученого Королівства.

Зображення були спотворені цифровим способом, щоб захистити особистість злочинця, але 2017 року слідчим в Італії вдалося ідентифікувати його як «Мартіна».

Того ж року слідчий у Франції почав працювати над цією справою та спробував визначити пляж, який був пов'язаний з таємничим «Мартіном».

Він вивчив геологію пляжу та зрозумів, що він розташований або в Ірландії, або в Уельсі, зрештою визначивши його як смугу узбережжя в Пемброкширі, західний Уельс.

Але справа залишалася нерозкритою до минулого року, поки NCA не створила нову технологію, яка дала змогу відключити спотворення зображення і, нарешті, ідентифікувати обличчя як зловмисника, так і його жертви.

Зрештою, злочинця назвали Мартіном Армстронгом, який переїхав до Дербіширу в січні 2022 року після продажу будинку недалеко від того самого пляжу, який виявив французький слідчий.

Команда NCA працювала над ім'ям «Мартін» та встановила, що якийсь Мартін Армстронг мав стосунок до цього пляжу, зіставивши зображення з його профілю в соціальних мережах із зображеннями насильства.

30 липня 2022 року Армстронг був зупинений на трасі М4 поліцією Південного Уельсу й заарештований.

Під час обшуку в його будинку було знайдено одну з камер, які використовували для знімання насильства, яку зіставили із зображеннями, а також самі зображення, що були на ноутбуці.

Зіткнувшись із масою доказів, Армстронг визнав себе винним у скоєнні цілої низки злочинів, коли постав перед судом Кардіффа у вересні 2022 року.

Злочини скоювалися з червня 2005 року по лютий 2011 року.

За матеріалами The Epoch Times USA

===

Новини по темі: