ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Маск: SpaceX втрачає 20 мільйонів доларів на місяць на Starlink в Україні

Велика Епоха
Генеральний директор Tesla та SpaceX Ілон Маск виступає на конференції та виставці SATELLITE, Вашингтон, 9 березня 2020 року. (Susan Walsh/AP Photo)

Мільярдер Ілон Маск заявив, що SpaceX втрачає близько 20 мільйонів доларів на місяць на наданні Україні супутникового інтернету Starlink.

Маск повідомив 19 жовтня у Twitter, що його компанія втрачає близько 20 мільйонів доларів на місяць через неоплачені послуги та витрати, пов'язані з заходами безпеки для захисту від кібератак, але додав, що «ми продовжуватимемо це робити (зітхання)».

«Міністерство оборони не має грошей, але кілька інших країн, організацій та приватних осіб платять за ~11 000 з 25 000 терміналів», — сказав Маск.

У вівторок Пентагон підтвердив, що він нічого не заплатив компанії SpaceX за надання Україні послуги Starlink, яка, як повідомляється, була важливим фактором у підтримці зв'язку українськими військовими у боротьбі з російськими військами.

Прессекретар Міністерства оборони бригадний генерал Пет Райдер заявив на пресконференції 18 жовтня, що Пентагон ніяк не прокоментував заяву Маска, що SpaceX продовжить оплачувати Starlink в Україні.

«Будь-який вид послуг, який фінансуватиметься Міністерством оборони, передбачає певний процес, під час якого ми розглянемо вимоги до укладання контрактів та придбання, і те, як ми це робитимемо», — додав Райдер, припустивши, що ідея фінансування Starlink з боку Пентагону не виключена.

За матеріалами The Epoch Times USA

===

Новини по темі: