ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Москва заявила, що почала масштабну атаку на українську інфраструктуру (ВІДЕО)

Велика Епоха
Пожежники допомагають місцевій мешканці евакуюватися з будівлі, зруйнованої внаслідок удару російського безпілотника в Києві, Україна, 17 жовтня 2022 року. (Roman Petushkov/Reuters)

Міністерство оборони Росії заявило в понеділок, що провело великомасштабну атаку на військові об'єкти та енергетичну інфраструктуру на території України з використанням високоточної зброї.

У своєму щоденному брифінгу міністерство оборони заявило, що під час останнього бомбардування українських міст були вражені "всі зазначені цілі", а також припинено спробу України прорвати оборону в південній Херсонській області.

Безпілотники також неодноразово використовувалися Росією в інших регіонах України останніми тижнями для завдання ударів по міських центрах та інфраструктурі, включно з електростанціями. Вони порівняно дешеві, їхня вартість становить близько 20 000 доларів США.

Західні країни обіцяли посилити українську ППО системами, здатними збивати безпілотники, але більша частина цієї зброї ще не надійшла, а в деяких випадках можуть пройти місяці.