ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Ілон Маск заявив, що додасть функцію пожертвувань у Starlink після невизначеності щодо фінансування (ВІДЕО)

Велика Епоха
Головний виконавчий директор Tesla та SpaceX Ілон Маск виступає на конференції та виставці SATELLITE у Вашингтоні, 9 березня 2020 року. (Susan Walsh/AP Photo)

Технічний магнат-мільярдер Ілон Маск заявив, що SpaceX впровадить функцію, яка дозволяє людям жертвувати супутникові інтернет-пристрої Starlink тим, хто потребує. Ця новина пролунала після заяви Маска про те, що компанія не може продовжувати фінансувати Starlink в Україні «нескінченно».

Маск сказав у повідомленні від 17 жовтня у Твіттері, що SpaceX додасть можливість пожертвування в Starlink, відповідаючи на повідомлення Хема Серунджогі, співзасновника африканської фірми, що займається транскордонними платежами, який запропонував пожертвувати гроші для створення Starlink терміналів у тих частинах континенту, де доступ до Інтернету неоднорідний.

Також компанія SpaceX вже відкликала звернення до Пентагону щодо фінансування роботи системи супутникового зв'язку Starlink в Україні.

(Скриншот/Твіттер)

«Більшість у захваті від його потенціалу для забезпечення доступу в Інтернет у віддалених та сільських районах, де відсутня інфраструктура», — написав Серунджогі, генеральний директор Chipper Cash.

Маск поділився публікацією Серунджогі, запитавши, чи є інші охочі пожертвувати Starlink нужденним.

«Добре, ми додамо можливість пожертвування в Starlink», — сказав Маск у наступному пості.

Повідомлення Маска є останньою подією довкола суперечки про фінансування Starlink, в результаті якої засновник SpaceX заявив 14 жовтня, що компанія не може «нескінченно» фінансувати інтернет-сервіс в Україні, де вона допомагала українським військам забезпечити зв'язок на полі бою.

На цей час компанія пожертвувала Україні близько 20 000 одиниць Starlink, і Маск повідомив у ранньому пості у Твіттері, що цей крок обійшовся SpaceX у 80 мільйонів доларів і до кінця року зросте до більш ніж 100 мільйонів доларів.

У суботньому повідомленні Маск припустив, що SpaceX продовжить фінансувати послугу Starlink для України.

У той час як Starlink забезпечував інформаційний зв'язок із «затемненими» районами змученою війною країни, він також служив сполучною ланкою, що дозволяє українським військовим безпілотникам ефективніше вражати російські танки та позиції.

За матеріалами The Epoch Times USA