ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Mercedes представив новий електричний позашляховик, націлений на Model Y від Tesla (ВІДЕО)

Велика Епоха
Позашляховик EQE (Фото: Mercedes-Benz)

Mercedes-Benz Group AG розширює свій модельний ряд автомобілів з акумуляторними батареями спортивним позашляховиком, який буде протистояти Model Y від Tesla Inc. як ще один крок до мети автовиробника стати повністю електричним до кінця десятиліття.

Позашляховик EQE, представлений напередодні автомобільної виставки в Парижі, перевершує дешевшу Model Y, і може проїхати 590 кілометрів. Його попередня вартість близько 70 000 євро (68 000 доларів), коли продажі почнуться наприкінці цього року. Це четверта модель, що використовує спеціальну EV-платформу Mercedes, яка також лежить в основі флагманського седана EQS.

"Це останній доказ того, що ми послідовно реалізуємо нашу стратегію переходу на повністю електричну платформу", — сказав у своїй заяві генеральний директор Mercedes Ола Калленіус, цитує Вloomberg.

Позашляховик оснащений екраном шириною 141 сантиметр, а високопродуктивна версія AMG розвиватиме максимальну швидкість 210 кілометрів на годину.

Mercedes планує запропонувати електричні силові агрегати для всіх моделей з двигунами внутрішнього згоряння у своєму портфоліо до кінця року, а потім представити три нові платформи для своїх легкових автомобілів, AMG і фургонів до 2025 року. До 2030 року компанія продаватиме електромобілі тільки на тих ринках, де можлива повна відмова від двигунів.

Щоб допомогти фінансувати це амбітне розгортання, Mercedes планує відсіяти менш прибуткові автомобілі на користь більш прибуткових позашляховиків G-Wagon і продуктивних моделей.